» » Бучанці прийняли участь в міжнародній спартакіаді вчителів

Бучанці прийняли участь в міжнародній спартакіаді вчителів

З 1 до 5 липня 2014 року в Республіці Болгарія, м. Варна, відбулася X ювілейна спартакіада вчителів за участю міжнародних делегацій.

Захід організовано Профспілкою болгарських вчителів, Болгарською федерацією робітників «Спорт та здоров’я» за підтримки Міністерства молоді та спорту.

На старт вийшли понад 500 спортсменів-вчителів з Болгарії, Польщі, України та Румунії, всього 26 команд.

з м. Буча приймала участь Григор'єва Шаміра Романівна, тренер ДЮСШ, грала за команду шахісток,
яка зайняла 1 місце, набрала 6 з 6 очок


Вперше на цих змаганнях взяла участь делегація від Профспілки працівників освіти і науки України, яку представили 14 спортсменів-вчителів із 9 областей України – Вінницької, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Сумської, Київської, Одеської, Рівненської, Черкаської областей та м. Києва.

Програма передбачала змагання за 10 видами спорту: міні-футбол, пляжний волейбол, стрітбол, настільний теніс, плавання, шахи, брідж, дартс, перетягування канату та петанк.

Спортсмени з України змагалися за першість у шахах, настільному тенісі та плаванні. Обмежена кількість видів спорту, в яких виступали українці, не передбачала ще на старті розраховувати на високе загальнокомандне місце. Проте хід змагань спростував це і серед 26 команд-учасниць українська команда посіла шосте місце.

Освітяни України здобули перемогу з шахів серед чоловіків та жінок – перші місця, третє завоювали тенісисти, а четверті місця – команда плавців.

У церемонії урочистого закриття та нагородження переможців спартакіади взяла участь Міністр освіти та науки Республіки Болгарія, професор Анелія Клісарова і керівники усіх делегацій.

Участь вчителів у змаганнях такого рівня – це цінний досвід, який сприяє зростанню спортивної майстерності, оволодінню новими підходами, допомагає опанувати нові комбінації, отримати нові знання. А особистий приклад участі сприяє мотивації учнівської молоді до занять спортом, формуванню потреб у здоровому способі життя, – зазначили наші спортсмени і висловили подяку ЦК Профспілки за можливість взяти участь у міжнародному заході такого високого рівня.

Всіх учасників вразила чітка організація спартакіади. На офіційних урочистостях були присутні лідери профспілок, керівники управлінь освіти, що підкреслює рівень проведення зазначених змагань.

Перебування у Варні не обмежувалось лише змаганнями. Були неофіційні зустрічі з представниками інших команд та з випадковими перехожими. Ми відчували зацікавленість до нашої делегації. Людям хотілось дізнатись про події в нашій країні. Далеко непросто було вести розмови з багатьма співрозмовниками, оскільки вони володіють часто однобокою інформацією.

«Ця спартакіада дала змогу гідно презентувати Україну, галузеву профспілку та освітян на міжнародному рівні. Висловлюємо щиру вдячність організаторам змагань, особисто Янці Такевій за запрошення до участі. А нашим спортсменам – велика подяка за високий спортивний дух, патріотизм, майстерність, значні досягнення та перемоги. Ми пишаємося вами!», – підсумувала Любов Гарбаренко.
4 -2

освіта спорт теніс
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.