» » » Місцеву владу змусять турбуватись про велосипедистів

Місцеву владу змусять турбуватись про велосипедистів

Народні депутати можуть зобов’язати місцеву владу та власників крамниць подбати про велосипедистів. На тих, хто відмовиться, — накладатимуть штраф.

Покращити умови для велосипедистів вирішив народний депутат Сергій Кальцев, який підготував законопроект «Про велосипедний транспорт» (№4268а). Відповідно до ініціативи до планів та проектів будівництва нових та реконструкції наявних автомобільних доріг мають в обов’язковому порядку включатись об’єкти велосипедної інфраструктури.

Крім цього, передбачати будівництво та розвиток таких об’єктів зобов’яжуть органи місцевого самоврядування під час узгодження та затвердження генеральних планів населених пунктів чи детальних планів територій.

Якщо ж посадовці не захочуть йти назустріч велосипедистам, відповідно до закону на них накладатимуть штраф у розмірі від 100 до 120 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700-2040 грн.). Такі самі санкції передбачено і для посадових осіб підприємств, які не встановлюватимуть велопарковок. Згідно із законопроектом такі парковки мають бути обов’язково облаштовані біля торгівельних точок площею не більше ніж 400 м2, а також біля підприємств, на яких працює понад 250 осіб. При цьому необхідно буде забезпечити і охорону припаркованих велосипедів
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.