» » Від імені "Правого сектора" пікетували Бучанську міську раду

Від імені "Правого сектора" пікетували Бучанську міську раду

Від імені "Правого сектора" пікетували Бучанську міську радуУ той час, коли ідейний лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош із багатьма достойними активістами підтверджують свої наміри захищати Україну, воюючи на Сході, чимало "патріотів" займаються заробітками.

Прикриваючись народною довірою, здобутою "Правим сектором" під час Майдану, деякі любителі легких заробітків охоче прислужують політикам. Влаштовують показні "акти справедливості", нерідко вдаючись до погроз та застосування сили — усе "під маркою" організації, що стала атрибутом Майдану і людської волі.

Приклад такої аморальності та зухвалості можна було спостерігати 8 липня у місті Буча, що на Київщині. Так, напередодні від імені "Правого сектору", зокрема і главою київського обласного "Правого сектору" Ігорем Мазуром було повідомлено про пікетування міської ради на знак протесту проти незаконних забудов бучанського лісу. Також громада нібито мала разом з активістами вимагати проведення позачергової сесії міськради та повернення місту 14 землі, загарбаних окремими "народними обранцями".

Здавалося б, наміри достойні. Однак виникає питання, чи саме вони привели активістів до Бучі, чи це було все ж чергове замовлення однієї окремої людини?

Варто зазначити, що кілька місяців тому до Бучі вже навідувався Ігор Мазур, голова київського обласного "Правого сектору", разом із представниками організації з Бучі та Ірпеня. Тоді Мазур заявив, що не має претензій до місцевої влади однак зараз ці претензії різко з'явилися.

Насторожує хоча б той факт, що попри таке болісне для Бучі, та й Київщини загалом питання, як дерибан земель і руйнування добробуту громади, на акції не були присутні ані члени бучанського, ані сусіднього ірпінського, ані київського обласного "Правого сектору". Натомість "захищати" Бучу приїхали чомусь добрі молодці з Черкащини . Не всі з яких, до речі, знали, куди та навіщо вони приїхали.

А ось їх упізнали. Як переконали присутні на акції громадські активісти, ті самі хлопці у тому ж складі вже відзначилися в Ірпені тижнем раніше, під час народного віча. Там вони ледь не відкрито заявили про свою роботу на регіоналів. Зокрема, парубки з пов'язками "Правого сектору" намагалися розігнати пікетувальників, обурених незаконним усуненням від посади секретаря міськради — свободівця Богдана Мельничука і призначенням на на цю посаду людини регіоналів Юрія Денисенка.

Саме Юрію Денисенку, представнику так званої "групи Мельника", яка намагається незаконно захопити владу в Ірпені, мітингувальники приписували виклик "Правого сектору" для розгону віча. Адже на той момент йому вдалося, хоч і незаконно, стати фактично главою міста, і він намагався будь-що цю посаду утримати.


Така активність регіоналів у Бучі та Ірпені, за словами місцевих мешканців, викликана тим, що там розпочався процес повернення громаді земель, роздерибанених попередньою владою. І представники цієї попередньої влади, тобто ті самі регіонали, усіма силами намагаються цей процес зірвати.

І особливу активність та цинізм у цій справі виявив саме Денисенко, який розвиває таку діяльність одночасно в двох містах, безсоромно експлуатуючи довіру людей до "Правого сектору" та підкуповуючи активістів. Очевидно, що і на цьому він не зупиниться, і громаду Бучі та Ірпеня ще чекає тривала боротьба за свою власність і свої права.Источники:
www.gazeta.ua
www.glavred.info
www.facebook.com

фото: Владимир ЕННАНОВ, газета "Бучанські новини"
10 -6

www.glavred.info, www.gazeta.ua 
рейдер
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Музичко
Владимир, не захищайте так ПС всі давно знають ПС це нові тітушки. А ті хто на фронті то хлопці з УНАУНСО.

1
administrator

OFFline

  • administrator (284)
  • Адміністратори
  • 10 липня 2014 00:07
автор статті: www.gazeta.ua, www.glavred.info

а "Владимир" - це фотокор. його фото використані до цієї публікації

0