» » » У Господа не буває випадковостей

У Господа не буває випадковостей

Щодня в Київську область прибувають нові переселенці - в основному жінки з дітьми. До їх підтримки долучилася і Українська Православна Церква, Священний Синод якої ухвалив провести збір коштів для гуманітарної допомоги мирним жителям і постраждалим під час військового конфлікту у Донецькій та Луганській областях.

Напередодні благочинний Бучанського округу протоієрей Олександр Козинець та Людмила Лисенко, виконавчий директор Міжнародного благодійного фонду Преподобного Сергія Радонежського, в черговий раз відвідали вимушених переселенців з Криму та Сходу України. Та поцікавилися нагальними проблемами, які відразу розпочали вирішувати. Наприклад, у санаторії «Джерело» зламалась холодильна камера, терміново потрібен був майстер, без холодильного обладнання складно уявити роботу їдальні…«Людина, що йде шляхом духовним, має бажання - допомогти іншим. Це і по-Божому, це і по-людськи. Проявляти співчуття, піклуватися - ці людські якості дають нам сили, любов, мудрість, вони дають нам Перемогу. У багатьох храмах єпархії створені «куточки милосердя». Це - звичайні столи, на які прихожани приносять харчі, одяг тим, кому вони будуть потрібніші. Віруючі можуть все. Згадаймо притчу про сільського священика, у якого на подвір’ї храму лежав величезний камінь. Робітники, найняті батюшкою, щоб прибрати брилу, засумнівалися, чи зможуть це зробити, і відмовилися. Тоді настоятель разом із чадами – жінками-парафіянками з молитвою потихеньку відкотили камінь і скинули в річку», – спілкуючись із вимушеними переселенцями, розповідає благочинний Бучанського округу протоієрей Олександр Козинець.


Творити добро, віддавати частинку себе, свого часу, уваги, зусилля в ім'я інших людей - це воістину велика справа служіння. Таким чином, слугуючи потребам інших людей, ми проявляємо справжнісіньку Божу любов! Скільки читаєш добрих слів подяки людям, які допомогли переселенцям у соціальних мережах. Сьогодні традиція благодійності знову стала цілком шанованою діяльністю. Поспішають допомогти тим, хто потрапив у біду, не тільки забезпечені громадяни, а й прості люди.


Міжнародний благодійний фонд Преподобного Сергія Радонежського висловлює слова подяки компаніям: «HIPP», «УкрВата», корпорації «Артеріум», волонтерам: Юлії Бєльській, Олені, Владу, Роксолані, Зінаїді, Олегу: «Ваша допомога - це неоціненний внесок у розвиток благодійності. Добрі справи не залишаються непоміченими - вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Нехай Ваша доброта та щедрість повернуться до Вас сторицею.»
0 0

Иеромонах Ефрем Халюк 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.