» » » На Київщині викрито замах на заволодіння державними коштами на півмільйона гривень

На Київщині викрито замах на заволодіння державними коштами на півмільйона гривень

Працівниками оперативного та слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Київській області виявлено порушення митних правил в діях службових осіб одного із підприємств Київщини, які з метою штучного завищення вартості імпортованого товару “медичні засоби” надали до митного оформлення документи (інвойс) за завищеною митною вартістю.

При цьому встановлено, що вказані «медичні засоби» в подальшому призначалися для реалізації державним лікувальним закладам за бюджетні кошти по завищеним цінам. Тим самим службові особи вказаного підприємства вчинили замах на заволодіння державними коштами шляхом безпідставного завищення вартості медичних засобів, які імпортовані з Бельгії, на загальну суму біля
500 тис. гривень.

Внаслідок проведених заходів вилучено вироби медичного призначення на суму понад 1,5 млн. гривень (задекларована митна вартість).
За фактом порушення чинного законодавства посадовими особами підприємства, 25.06.2014 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення. Досудове розслідування триває.
3 -2

ГУ Міндоходів у Київській області 
Коментарів: 0
Додати коментар