» » » Центр обслуговування платників податків

Центр обслуговування платників податків

Більше 8 тисяч адміністративних послуг отримали громадяни Ірпінського регіону

Протягом І півріччя поточного року Центром Обслуговування платників податків Ірпінськой ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області було надано 8487 адміністративних послуг.
Центрами постійно надаються комплекс адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг.
Серед послуг, якими здебільшого цікавились платники податків, залишаються послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. За січень – червень 2014року було надано близько 2 тис. таких послуг.

Також популярними залишаються послуги з реєстрації книг обліку розрахункових операцій та видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами міністерством доходів і зборів. Цих послуг з початку року Ірпінською ОДПІ було надано 1,4 тис. та 1,5 тис. відповідно.
Оскільки пріоритетним у роботі ЦОПів є підвищення якості обслуговування платників, тому для оцінки цього показника, а також доцільності впровадження нових електронних сервісів щоквартально проводяться анонімні опитування відвідувачів. Більшість громадян задоволена діяльністю роботи Центру обслуговування платників податків Ірпінської ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області.

Також, у залі Центру оформлено інформаційні та тематичні стенди зі зразками заповнення заяв, податкової звітності, актуальною інформацією про зміни в оподаткуванні. Для зручності відвідувачів обладнано місця для очікування, забезпечено доступ до мережі Інтернет, є безпровідна система Wi-Fi. Встановлена скринька для зауважень та пропозицій від платників податків.

Ірпінська ОДПІ запрошує скористатися послугами Центру обслуговування платників податків, який знаходиться за адресою: м.Ірпінь, вул.. Шевченка, 2”а”. Телефон для довідок: (04597) 67-544.
0 0

Ірпінська ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.