» » » Порошенко підписав закон про зарахування військової служби у стаж

Порошенко підписав закон про зарахування військової служби у стаж

Президент України Петро Порошенко підписав Закон № 1316-VII «Про внесення змін до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Змінами до статті 8 закону визначається, що час проходження військовослужбовцями військової служби в особливий період, що оголошується відповідно до Закону "Про оборону України", зараховують до вислуги років, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби на пільгових умовах у порядку, який визначає Кабінет міністрів України.

Стаття 18 доповнюється положенням про те, що членам сімей військовослужбовців, які проходять військову службу в особливий період, що оголошується відповідно до Закону "Про оборону України", гарантується виплата грошового забезпечення цих військовослужбовців у разі неможливості ними його отримання під час участі у бойових діях та операціях. У такому разі виплата грошового забезпечення здійснюється членам сімей військовослужбовців, зазначеним у пункті 6 статті 9 цього закону.

Порядок виплати грошового забезпечення членам сімей військовослужбовців визначається Міністерством оборони, іншими центральними органами виконавчої влади, що здійснюють керівництво військовими формуваннями і правоохоронними органами, а також військовими формуваннями, правоохоронними і розвідувальними органами, в яких передбачено проходження військової служби військовослужбовцями.

Як відомо, Верховна Рада ухвалила цей закон 5 червня.

Нагадаємо, 20 червня депутати ВР ухвалили законопроект, що передбачає збільшення розміру мінімальних пенсій сім’ям загиблих військовослужбовців.
законодавство
Коментарів: 0
Додати коментар