» » Батькам: Організація літнього навчально-тренувального збору для дітей

Батькам: Організація літнього навчально-тренувального збору для дітей

Шановні батьки!
Якщо Вашій дитині від 6 до 11 років, якщо Вам немає з ким залишити свою дитину під час літніх канікул, якщо Ви бажаєте надати своїй дитині повноцінний, правильно організований відпочинок, тоді цей проект для Вас!

Літо в місті може бути надзвичайно змістовним і цікавим, якщо це літо зі скаутами https://vk.com/litoziskautamy
Батькам: Організація літнього навчально-тренувального збору для дітей
Ми пропонуємо організацію літнього навчально-тренувального збору з денним перебуванням для дітей. Наша програма по своїй спрямованості є комплексною, тобто включає різнопланову діяльність, об'єднує різні напрями оздоровлення, відпочинку і виховання дітей. Програма розрахована на 3 зміни по 10 днів (2 тижні без суботи і неділі) з 8.00 до 18.00 (за домовленістю можливо довше).

1 зміна з 14 липня по 25 липня
2 зміна з 28 липня по 8 серпня
3 зміна з 11 серпня по 22 серпня


Команда молодих креативних педагогів підготувала для Ваших дітей оригінальні, нові, неймовірно цікаві та веселі заняття і майстер-класи. Можемо з впевненістю сказати, що такої програми активного відпочинку для дітей Ви не знайдете більше ніде в Бучі. Ми пропонуємо Вашим дітям таку програму:
Туризм – діти пройдуть початковий курс з туризму, навчаться в'язати вузли, розпалювати багаття, встановлювати намети, навчаться надавати першу медичну допомогу, зможуть випробувати свою силу та спритність при подоланні смуги перешкод, потренуватися у велошколі, покататися на катамаранах, сходити у невеличкий похід.
Різноманітні майстер класи – поінг, мехенді, виготовлення віял, вироби із сірників, виготовлення значків, повітряні змії, кулінарія, східні танці та багато іншого.
Віконечко у природу – світ під мікроскопом, фітобар, цікаві досліди, зелена аптека.
А також ранкова зарядка, рухливі ігри, змагання, квести, конкурси, вікторини, бесіди про здоровий спосіб життя.

Ми забезпечуємо дворазове харчування дітей + перекуси (чай, печиво). Тому батьки не будуть хвилюватися за те, що їхнє дитя залишиться голодним.
Зареєструвати свою дитину Ви можете за цією формою - www.docs.google.com/forms

За детальнішою інформацією про умови, терміни та вартість перебування дітей на навчально – тренувальних зборах звертатися за телефоном: 0667730060 Андрій Куцевалов – координатор проекту.

Організатори проекту Бучанська організація Скаутів https://vk.com/buchaskaut
6 -4

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.