» » У Гостомелі відкрили нову виробничу лінію глибокої обробки овочів

У Гостомелі відкрили нову виробничу лінію глибокої обробки овочів

18 червня 2014 року відбулося урочисте відкриття нової виробничої лінії глибокої обробки овочів на підприємстві ТОВ «Агрохолдинг», розташованому у селищі Гостомель.

Захід відвідали голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра, радник з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерландів в Україні Еверт Ян Краєнбрінк, президент компанії ТОВ «Агрохолдинг» Сергій Завгороднюк, директор департаменту агропромислового розвитку КОДА Олександр Шевченко, в.о. міського голови, секретар Ірпінської міської ради Богдан Мельничук, Гостомельський селищний голова Анатолій Кириченко та представники агропромислових підприємств області.

«Відкриття нової виробничої лінії – приклад успішного ведення бізнесу, особливо у такий складний час. Дуже важливо, що це саме лінія глибинної обробки. Адже, попри значні досягнення Київської області у сільському господарстві, глибина обробки сільськогосподарської продукції залишається невеликою. Тому одне із основних завдань держави та бізнесу – збільшити глибину обробки. Більше етапів виробництва – більше доданої вартості, більше грошей залишатиметься у державі. Приємно, що компанія розвивається, покращує технології виробництва. На практиці це означає появу нових робочих місць, збільшення надходжень до держбюджету, збільшення площ посівів у області та підтримання балансу між різними сільськогосподарськими культурами. Зі свого боку, влада області створює усі необхідні умови, аби такі підприємства приходили до області, ефективно тут працювали та розвивалися. На Київщині такі компанії мають справді колосальні перспективи», - зазначив під час відкриття Володимир Шандра.

Президент ТОВ «Агрохолдинг» Сергій Завгороднюк зазначив, що лінія вироблятиме 30 тонн готової продукції на день. Придбали її у Нідерландах для обробки моркви, цибулі, картоплі та буряку. Така установка дозволятиме очищати, мити, обробляти, нарізати та пакувати. Це дасть можливість виробництву збирати овочі з поля і у вже у готовому до вживання вигляді постачати на полицю супермаркету.
«Повністю на цей проект витратили 750 тисяч євро, плануємо повернути ці гроші за п’ять років. Створили 26 нових робочих місць. При цьому, виробництво повністю відповідає стандартам ООН, відтак, ми вже зараз можемо постачати овочі до європейських мереж. Як тільки будемо задовольняти потреби українців, плануємо почати експорт до ЄС», - додав він.

По завершені урочистостей, голова Київської ОДА оглянув виробництво та поспілкувався із співробітниками підприємства. Зокрема, відвідав камери для довготривалого зберігання овочів, «брудний цех», у якому овочі миють та сортують перед обробкою та власне нову виробничу лінію глибокої обробки овочів. Володимир Шандра поцікавився тим, як саме овочі збирають, зберігають, як працює логістичний центр підприємства, умовами та термінами зберігання готової продукції.

«Сподіваюся, що співробітництво нідерландських та українських компаній у агропромисловій сфері буде лише поглиблюватися. Дуже важливими у цій царині є інвестиції, обмін знанням та технологіями. Запевню, що компанії з Нідерландів бачать величезні перспективи для роботи в Україні, готові інвестувати та співпрацювати із українським бізнесом. Уряд Королівства Нідерландів готовий допомогти знайти спільну мову компаніям», - підкреслив радник з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерландів, Еверт Ян Краєнбрінк.

Довідка. ТОВ «Агрохолдинг» засноване у 2004 році та є оператором українського ринку овочів, на якому реалізує продукцію оптом та в роздріб. Компанія на власних полях вирощує, зберігає, обробляє та проводить передпродажну підготовку овочів. Повний цикл виробництва від селекції до упакування проходять 4 культури: картопля, морква, цибуля та буряк. Всього підприємство виробляє 55 найменувань продукції. Окрім вирощування та обробки овочів, діє комплекс зі зберігання та передпродажної підготовки овочів, в якому працює 110 співробітників. Одночасно у комплексі є можливість зберігати 14 тисяч тонн овочів.
0 0

www.koda.gov.ua 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.