» » » На Київщині 257 фізичних осіб задекларували «мільйонні» доходи

На Київщині 257 фізичних осіб задекларували «мільйонні» доходи

В рамках деклараційної кампанії 2014 року, більше 1 млн. грн. доходу задекларували 257 громадян на загальну суму понад 1 млрд. гривень. Найбільше мільйонерів зареєстровано у Києво-Святошинському районі – 71, також у Ірпінському та Броварському районах.

До сплати “мільйонерами” визначено податкові зобов’язання у сумі понад 19 млн. гривень. Частина з них вже надійшла до бюджету, інша частина надійде до 1 серпня поточного року.

Порівняно з минулим роком, кількість мільйонерів збільшилась на 83 особи, обсяг податку на доходи фізичних осіб зріс більш як на 8 млн. гривень.
У структурі отриманих «мільйонних» доходів найбільшу частку 41% або 420 млн. грн. становить дохід, отриманий від продажу об’єктів рухомого та нерухомого майна, і майже 19% або близько 120 млн. грн. – заробітна плата.

Варто відмітити, що з числа декларантів – мільйонерів виконали свій обов’язок щодо декларування іноземних доходів 27 громадян на загальну суму понад 41 млн. гривень. Найбільша їх кількість мешкає в Києво-Святошинському районі.

Серед сумлінних платників податків, дохід більше 50 млн. грн., отриманий від продажу нерухомості, задекларував мешканець Києво-Святошинського району, визначивши до сплати майже 2,5 млн. гривень.

Не можна не відмітити, ще і гр. «М» з Вишгородського району, яким добровільно задекларовано дохід від операцій з інвестиційними активами у розмірі більше 12 млн. грн. - до сплати підлягає 2 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.
0 0

ГУ Міндоходів у Київській області 
Коментарів: 0
Додати коментар