» » » Тихіше їдеш — цілішим будеш!

Тихіше їдеш — цілішим будеш!

Японці надають послуги повільного й безпечного таксі

Користуючись послугами «повільного таксі», пасажири не перейматимуться власною безпекою, адже водії-лихачі там не працюють.


Як правило, сідаючи в таксі, пасажири хочуть якомога швидше дістатися до місця призначення. Японці вирішили змінити традиційний підхід і запустили спеціальне «черепашаче таксі», яке дозволить не кваплячись добиратися до кінцевої точки маршруту.

У великих японських містах просто неймовірний ритм життя! Кожен, хто відвідує Японію, довго не може звикнути до того, як там тече життя й побут. Швидше не тече, а летить, з неймовірною швидкістю. Надшвидкі потяги, автомобілі, що мчать по гладких і безкраїх магістралях, люди, котрі біжать у своїх справах кілометри неонової реклами. Таке місто назавжди залишається в пам’яті його відвідувача.
Запропонований же сервіс ідеально підходить для тих випадків, коли швидко й шумно їхати просто неможливо. Особливий попит така послуга має серед літніх людей та вагітних жінок, а також тих, хто подорожує зі сплячими дітьми.

Отже, простим натисканням на спеціальну кнопку в салоні автомобіля клієнт дає зрозуміти водієві, що нікуди не поспішає, а тому таксист може їхати спокійно. Водій знизить швидкість, буде пропускати всіх, хто поспішає і вимикати двигун на червоне світло світлофора.
Крім того, що тихі поїздки означають підвищений рівень безпеки дорожнього руху, вони також завдають менше шкоди
навколишньому середовищу. Поки таксі функціонують у межах Йокогами, але планується, що незабаром такі автомобілі з’являться в Токіо та інших великих містах Японії.
3 -2

www.zib.com.ua 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.