» » У Бучі виступить півфіналістка «Євробачення» Олена Карпенко

У Бучі виступить півфіналістка «Євробачення» Олена Карпенко

Культурне життя Бучі вирує. Нещодавно відзвучало багатоголосся оперного фестивалю, а тепер наближається нова музична подія. 21 червня о 16:00 у Літньому театрі Бучанського міського парку відбудеться концерт під назвою «Діалоги з тишею».

Фактично, це буде презентація однойменної поетичної збірки київської поетеси Олени Карпенко. Але презентація незвичайна. Адже окрім того, що ця дівчина є автором чотирьох книг і членом Національної спілки письменників, вона займається музикою. В Україні та за кордоном її знають під псевдонімом Solomia.
У Бучі виступить півфіналістка «Євробачення» Олена Карпенко

Олена Карпенко – співачка, композитор і поет. Її «послужний список» насичений яскравими подіями, здобутками і творчими напрацюваннями. У 2011 р. на особисте запрошення Голови Ради Європи Solomia співала у Страсбурзі, відкривши своїм сольним концертом офіційні святкування двадцятої річниці незалежності України у найвищих дипломатичних колах Європи.

Вона – переможниця і лауреат національних, міжнародних та світових конкурсів із літератури, вокалу та композиції. Зокрема: «Billboard World Song Contest» (США, 2007-2009), «Song Of The Year» (США, 2007), «Toronto Exclusive Magazine Awards» (Канада, 2007),«Смолоскип» (Україна, 2004 і 2006), «Рукомесло» (Україна, 2005), «Шевченко Фест» (Україна, 2007), «Таланти твої, Україно» (Україна, 1996) та ін. У 2009 р. була півфіналісткою національного відбору на «Євробачення».

Освіту Олена здобула у двох вишах: Національному університеті «Києво-Могилянська Академія» та в Національній музичній академії ім. П.І.Чайковського. У «могилянці» – на гуманітарному факультеті та в магістратурі за напрямком «Журналістика», а в консерваторії – на вокальному факультеті (клас проф. Г.Сухорукової та доц. Л.Гармаш).

Олена – автор трьох поетичних збірок:«Прикосновение» (1998), «Намисто» (2005) та «Діалоги з тишею» (2014). Крім того, її магістерська робота, присвячена маніпуляції свідомістю в мові, виграла Всеукраїнський літературний конкурс видавництва «Смолоскип» і була видана окремою книжкою під назвою «Троянські коні телереклами. Мовні маніпуляції» (2007).


Відома в музичних колах в амплуа Solomia,Олена випустила три диски авторських пісень: «Solomia» (2007), «Rondo» (2011) і «День народження» (2011). Перші два – джазові, останній – дитячий. У музичному здобутку виконавиці є пісні практично у всіх сучасних музичних стилях від альтернативного року, фольку і соулу до народної пісні та оперних арій. Слухаючи пісні Олени, знову і знову пересвідчуєшся: для творчої людини експерименти з різними форматами – це шлях пошуку себе і свого місця у світі. Тим паче, що світова громадськість уже давно знайома із творчістю українки: пісні Олени Карпенко звучали в радіоефірах США, Канади, Франції, Німеччини, Італії, Великобританії та Австралії.

Тож, концерт обіцяє бути цікавим. Олена Карпенко читатиме свої поезії та співатиме пісні під власний акомпанемент на фортепіано.

Організатори концерту: соціально-аналітичний журнал «Пульсар Приірпіння» та відділ культури і спорту Бучанської міської ради.


Персональний сайт Олени Карпенко: www.solomia.net
3 -2

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.