» » » На митному посту «Бориспіль-аеропорт» нехтували правилами «зеленого коридору»

На митному посту «Бориспіль-аеропорт» нехтували правилами «зеленого коридору»

На митному посту «Бориспіль-аеропорт» нехтували правилами «зеленого коридору», як студенти, так і керівники підприємств

Валюта залишається найпоширенішим предметом порушення митних правил під час переміщення через митний кордон України. Відразу декілька значних партій, на загальну суму більше ніж півмільйона гривень, вилучено працівниками Київської митниці Міндоходів протягом останніх вихідних.
Так, громадянин Лівії, студент, який відлітав з України до Туреччини, намагався вивезти з України 7 000 євро та 21 150 доларів США. Іноземець обрав для проходження митного контролю «зелений коридор», який передбачає, що переміщувані ним цінності не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо вивезення за межі митної території України. Нагадаємо, що у громадянина, при цьому, може бути наявна готівки у сумі, що не перевищує 10 000 євро (чи еквівалент цієї суми в іншій валюті).
Після проходження зони спрощеного митного контролю „зелений коридор” у студента виявлено 10000 доларів США у внутрішній кишені піджака, а 7000 євро та 11150 доларів США знаходились у одному з відділень портфелю.
Згідно митного законодавства, іноземцю пропущено 13 500 доларів США, а за протоколом про порушення митних правил вилучено 7 000 євро та 7 650 доларів США.

Також 943 тис. російських рублів намагався незаконно вивезти за межі України громадянин Російської Федерації, керівник одного з російських товариств, який повертався на батьківщину.
Валюту виявлено, знову ж таки, після проходження зони спрощеного митного контролю „зелений коридор”. Російська валюта знаходились в кишені куртки, яка була на пасажирові.

З виявленої суми громадянину пропущено 463 тис. російських рублів, а за протоколом про порушення митних правил вилучено 480 тис. російських рублів.
Порушником митного законодавства став і наш співвітчизник, приватний підприємець, який відлітав до Литви. Після проходження зони спрощеного митного контролю „зелений коридор” в одному з відділень сумки пасажира виявлено 20 700 доларів США та 1 800 євро.
З виявленої суми громадянину України пропущено 11 тис. доларів США та 1 800 євро. За протоколом про порушення митних правил затримано 9 700 доларів США.

В усіх випадках валюту вилучено до винесення судом рішення у справах.
0 0

ГУ Міндоходів у Київській області 
Коментарів: 0
Додати коментар