» » Навчально-польові збори 2014

Навчально-польові збори 2014

Відповідно до ст. 8, 10 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу", Концепції допризовної підготовки і військового виховання молоді, схваленої Указом Президента України від 25 жовтня 2002 року № 948/2002, відповідно до плану роботи відділу освіти Бучанської міської ради, з метою практичного закріплення умінь та навичок, придбаних під час вивчення курсу «Захист Вітчизни», проведено навчально-польові збори з юнаками 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Планом навчально-польових зборів передбачався виїзд учнів разом з керівниками до військової частини Гостомельського гарнізону, який відбувся зя сприяння Бучанської міської ради, Бучанської міської організації ветеранів Афганістану та Молодіжного військово-патріотичного клубу «Ратоборець-Буча».

Під час перебування у військовій частині окрім екскурсії та розповіді про особливості функціонування військової частини, юнаки отримали змогу на практиці закріпити теоретичні знання, отримані під час вивчення курсу захисту Вітчизни в школі. Зокрема, учні закріпили навики при розбірці та збірці автомата АК-74, з військової топографії, взяли участь у залікових стрільбах з пневматичної гвинтівки, а кращі у цих стрільбах ще й мали змогу провірити на влучність справжню бойову зброю.


В підсумку кращі учні під час проведення залікових вправ були нагороджені грамотами, дипломами, а також журналами про військову службу.

Відділ освіти Бучанської міської ради висловлює щиру подяку військовій частині Гостомельського гарнізону, особливо полковнику Сеідову Мала Сеіду Ахмедовичу у сприянні проведенню навчально-польових зборів та надіється на подальшу плідну співпрацю.
0 0

сайт відділу освіти Бучанської міської ради, 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.