» » » В автобусах встановлять касові апарати

В автобусах встановлять касові апарати

Задля легалізації всіх автоперевізників в транспортних засобах, задіяних в пасажирських перевезеннях, обов’язково будуть встановлені касові апарати.

Такі зміни до законодавства найближчим часом запропонує Міністерство інфраструктури, про що повідомив Міністр інфраструктури Максим Бурбак за підсумками переговорів із перевізниками, що влаштували акцію під Кабінетом Міністрів України.

«Не повинно бути поділу на легалів і нелегалів. Тому прийнято спільне рішення стосовно встановлення в автобусах касових апаратів для друку фіскальних чеків, щоб не було тіньових перевезень», - сказав Міністр.

За словами М. Бурбака, після запровадження касових апаратів, а також системи допуску до роботи на рику перевезень (фінансова спроможність, професійна компетентність і добропорядність) відпадуть й інші питання, порушені перевізниками - буде знято обмеження на виконання міжобласних рейсів та відмінено конкурси на право їх виконання.
Над вирішенням інших проблем сфери внутрішніх автомобільних пасажирських перевезень працюватиме робоча група, до складу якої увійдуть фахівці Мініфраструктури, Укртрансінспекції, народні депутати та представники перевізників.

Утім, як наголосив Максим Бурбак, не буде жодних компромісів щодо безпеки перевезень, повідомляє прес-службу Міністерства. Тобто Мініфраструктури виступає за виключне дотримання перевізниками правил дорожнього руху, встановлених швидкісних обмежень, режиму роботи і відпочинку водіїв, технічну справність транспортного засобу.
2,5 -1,5

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.