» » Усі в бучанський парколіс - на Дивогонку «100коліс»

Усі в бучанський парколіс - на Дивогонку «100коліс»

Усі в бучанський парколіс
на Дивогонку «100коліс»!


7 червня Бучанський міський парк став осередком справжнього дитячого свята активного відпочинку. У межах спортивного фестивалю «100коліс» всьоме у нашому місті відбулися Всеукраїнські велоперегони «Дивогонка». Цього разу до змагань долучилося 207 юних велолюбителів.

Звичайно, переважна більшість маленьких спортсменів – мешканці нашого міста, але завітали до нас і гості із Києва, Ірпеня, Ворзеля, Гостомеля, Пісківки (Бородянський р-н), сіл Михайлівка-Рубежівка, Гореничі і Чайки (Києво-Святошинський р-н). Вперше позмагатися на чудових велодоріжках Бучанського міського парку прибули три учасники, яким ще не виповнилося і двох років. Вони і розпочали змагання на біговелах, «міцно та потужно» відштовхуючись ноженятами та наздоганяючи своїх мам, які підбадьорювали та манили їх попереду. І далі велофестиваль почав набирати оберти. Заїзд за заїздом, оплески на фініші, весела музика, нагородження, фотосесії на згадку, радість та сльози від емоцій, обійми батьків, подарунки від спонсорів.

Усі заїзди «Дивогонки» проходять на дистанціях різної протяжності в залежності від віку спортсменів, та окремо для хлопців і дівчат. Обов’язково дітей супроводжують два «маршали» на велосипедах: один попереду показує напрямок руху, один позаду для надання технічної допомоги. На фініші фіксується час кожного учасника. Відмітимо, що з року в рік зростає майстерність юних велосипедистів, що підтверджується 11-ма новими рекордами у різних вікових категоріях.

Та нагадаємо, що у першу чергу «Дивогонка» – це свято, а відтак пам’ятні медалі учасників змагань, грамоти, солодощі і подарунки чекали на кожного з 207 учасників. Приємно відзначити, що деякі батьки активно пропонують свою допомогу під час проведення змагань, адже лише спільними зусиллями можна влаштувати справжнє родинне спортивне свято.

Окрім велосипедних перегонів дітлахи мали можливість порозважатися на атракціонах, взяти участь у квестовій грі, яку підготувала Бучанська організація скаутів, у конкурсі малюнків на асфальті, організованому відділом у справах дітей, та отримати дивовижні візерунки на свої обличчя від фахівців фейс-пейнтингу із центру «IQ-сики». А надвечір всіх гостей парку чекав фінал Всеукраїнського дитячого мистецького фестивалю «Зорецвіт».
Підсумовуючи, зазначимо, що за три роки у Всеукраїнських дитячих велоперегонах «Дивогонка» у місті Буча випробували свої сили 817 велосипедистів. І вже маємо «ветеранів», які мають по 6-7 медалей за свої спортивні зусилля.


Хочемо окремо подякувати та назвати тих, хто розвиває і підтримує велорух у нашому місті, хто небайдужий до дітей, хто долучається до організації подібних змагань чи надає допомогу для того, щоб у житті кожної дитини було свято: координатор бучанської «Дивогонки» Андрій Куцевалов, працівники Бучанського центру позашкільної роботи, Бучанська міська рада, відділ освіти, відділ культури і спорту, відділ у справах дітей, Бучанська міська організація «Нові обличчя», Торгівельний центр «Модуль», магазин «Світ паперу», мережа магазинів «VeloOnline», Центр сім’ї та дитини «IQ-сики», КП БУЖКГ, «БучаСпортПарк», КП «Продсервіс», газета «Бучанські новини» і бучанський міський Інтернет сайт bucha.com.ua, Ірина та Євгеній Луценки, Сергій та Юрій Бондаренки, Тетяна Папкіна, Тетяна Хопта, Юрій Кривенко, Олександр та Ірина Остапи, Олександр та Любов Татарчуки, Анатолій Кушнірчук, В’ячеслав Колосов, Роман Гордина, Дмитро Закіро, Валерій Хоменко.

Восьма бучанська «Дивогонка» чекатиме юних велолюбителів вже у вересні.

Відеоновина від Першого національного (з 27 хвилини)Фото на згадку: в фотогареї>>
4 -2

Інформація Бучанського центру позашкільної роботи 
дивогонка БЦПР велогонка
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.