» » Ірпінська прокуратура повідомляє

Ірпінська прокуратура повідомляє

У той час, коли країна перебуває у скрутному економічному та фінансовому становищі прокуратурою м. Ірпеня особлива увага приділяється наповненню місцевих бюджетів.

Під час проведених прокуратурою міста перевірок виявлено заборгованість по сплаті коштів на розвиток інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури перед виконавчими комітетами міських рад.

Слід зазначити, що дана заборгованість негативно впливає на повноту та своєчасність формування цільового фонду місцевих бюджетів для створення і розвитку зазначеної інфраструктури, ослаблює економічні основи місцевого самоврядування, гарантовані державою, що в свою чергу позбавляє державу можливості нормально функціонувати.

Як відомо, одним із головних важелів впливу прокуратури на боржників є подання судового позову з вимогою погасити заборгованість.
Так, з метою захисту інтересів держави та повернення коштів до місцевих бюджетів прокуратурою м. Ірпеня, з початку 2014 року, пред’явлено 13 позовних заяв на загальну суму 1, 5 млн. грн. про стягнення заборгованості по договорам пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста.

На даний час Ірпінським міським судом задоволено 4 позови на суму 500 тис. грн., по іншим справам триває судовий розгляд.
0 0

В.Ю. Буцан, прокурор прокуратури міста Ірпеня юрист 3 класу 
Коментарів: 0
Додати коментар