ДСНС інформує

Перед початком купального сезону працівниками Ірпінського МВ ГУ ДСНС України у Київській області були перевірені місця стихійного відпочинку людей на водних об’єктах м. Ірпеня, м. Бучі, с. Гостомель, с. Ворзель.

В ході перевірки було встановлено, що не на всіх водоймах на яких заборонено купання встановлені забороняючі знаки, жоден пляж не паспортизований відповідно до законодавства, відповідно пляжі не приведено в належний стан для відпочинку людей, обстеження дна водойм не проводиться, рятувальні пости не встановлені, а це створює небезпеку для здоров’я та життя людей.
Ситуація з безпекою на водних об’єктах залишається напруженою. Основними причинами загибелі людей на воді є порушення правил безпеки відпочиваючими, вживання алкоголю та ігнорування забороняючих знаків які забороняють купання в небезпечних місцях.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає громадян дотримуватись правил безпеки під час відпочинку на воді таких як: не купатися в заборонених місцях, не вживати алкоголь під час відпочинку на воді, не пірнати в незнайомих місцях, не пускати дітей до води без нагляду дорослих, ознайомитися з правилами рятування та само рятування на воді.
0 0

Ірпінський МВ ГУ ДСНС 
мнс
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.