Віват, гімназіє!

Серед чудових освітніх закладів нашого міста своє достойне місце займає Бучанська Українська гімназія. Це заклад для обдарованих дітей, зі своєю славною історією і визначними досягненнями як педагогів, так і їхніх вихованців, з родинними традиціями і особливою творчою атмосферою. Кожного року гімназія відзначає своїх учнів та вчителів за високі досягнення в навчанні, науковій роботі, творчості і спорті на традиційному святі «Віват, гімназіє!», яке народилося в 1996 році.

Цього року святкували 28 травня. З самого початку гості та «винуватці» заходу стали учасниками казкового дійства з гномами та їхньою мудрою вихователькою Білосніжкою, що привела всіх в незвичайну дитячу країну. Відкриваючи свято, директор гімназії Лариса Яківна Сторожик з гордістю повідомила, що гімназисти черговий раз побили рекорд з якості знань, утримавшись на позначці у 84% (процент учнів, що навчаються на відмінно та добре), що кожен п’ятий гімназист став відмінником, що у випускному класі закладу серед 25 дітей на відмінно закінчили рік одинадцять учнів. Гімназисти були відзначені подарунками в номінаціях «Учень року», «Відмінники навчання», «Юні науковці», «Творчість і натхнення», «Кращі спортсмени гімназії», «Кращі класи». Нагороди отримали також вчителі, що підготували переможців олімпіад та конкурсів різних рівнів, та батьки, що брали активну участь у житті закладу. Церемонію нагородження прикрашали блискучі концертні номери, підготовлені мистецькими студіями.

Та чи не найбільше присутніх вразив виступ родини Майовських з «Піснею про дружбу» композитора і батька двох гімназистів Олега Майовського, що так по-особливому, душевно передав все те, що відчувають 195 дитячих і 30 вчительських сердець цього закладу. Адже успішний досвід педагогів гімназії підтверджує мудру думку відомого англійського письменника О.Уальда: «Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими».

3 -2

Світлана ЮХНО 
газета: "Бучанські новини" №20 від 30 травня 2014 року
Бучанская гимназия
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.