» » Кримінальні провадження до депутатів Ірпінської міської ради

Кримінальні провадження до депутатів Ірпінської міської ради

Прокуратурою міста Ірпеня здійснюється процесуальне керівництво у низці кримінальних проваджень за фактами зловживань окремих депутатів Ірпінської міської ради при виділенні земельних масивів, площа яких вираховується гектарами.

Слідчими Ірпінського міськвідділу міліції 28.05.2014 на підставі ухвал суду проведено обшуки за місцем реєстрації, мешкання та роботи одного з депутатів (у тому числі – на вулиці Яснополянській в місті Буча). За результатами вилучено речі та документи на підтвердження його причетності до земельних оборудок.

Зокрема, в ході обшуку виявлено понад 400 заповнених громадянами бланків звернень, адресованих Ірпінській раді, про виділення земельних ділянок. Чому така кількість оригіналів заяв зберігалася вдома у депутата з’ясує слідство. Можна припустити, що через такі оборудки держава мала втратити понад 40 га землі.

В ході обшуку групі слідчих чинилися перешкоди як власниками житла так і іншими особами, у тому числі депутатом Ірпінської міськради Пєшим В.А. Групою таких «зацікавлених» осіб влаштовано штовханину, висловлювалися погрози працівникам міліції. Таким діям буде надано відповідну правову оцінку.

Досудове розслідування у провадженнях триває, про результати громадськість інформуватиметься.
3 -2

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.