» » Рейдери намагались захопити Бучанське ГБК «Промінь»

Рейдери намагались захопити Бучанське ГБК «Промінь»

В пік президентської виборчої кампанії, в курортному містечку Буча, що на Київщині відбулась спроба рейдерського захоплення гаражного кооперативу «Промінь». Його намагався вчинити голова Споживчого товариства «Техноспецсервіс» Валько П.А., який є членом цього кооперативу. Про це журналісту INTV повідомив член правління кооперативу Денис Русак.

За його словами, з 2011 року Валько П.А. самовільно організував на території кооперативу приватне підприємство з виготовлення механічних редукторів всупереч Статуту ГБК «Промінь», який не передбачає промислової та комерційної діяльності на території кооперативу. На сьогодні, ані використання електроенергії, ані використання водних ресурсів та території ГБК «Промінь» (у вигляді незаконних прибудов та будівель) у комерційній діяльності не є законодавчо унормованим та не має технічного погодження з відповідними профільними службами.

Фактично господарська діяльність підприємства Валька П.А. відбувається з грубими порушеннями чинного законодавства. При цьому впродовж останніх 4 років він використовує електроенергію за пільговими тарифами для гаражних кооперативів, а слід сплачувати за тарифами, передбаченими для промислових підприємств, чим наносить значні матеріальні збитки ПАТ «Київобленерго».

Окрім того, зазначене виробництво наносить шкоди кооперативу, адже одночасна робота понад 10 потужних токарних станків призводить до частих поломок кооперативного електричного трансформатора, зношення електрокабелів, руйнування дороги вантажними машинами тощо.

Далі. з метою узурпації керівництва кооперативом, 18 травня 2014 року П.Валько з групою підтримки намагався провести позачергові збори членів кооперативу на які прибули менше 80 членів кооперативу з 320 власників гаражних боксів. Це «легітимне» зібрання навіть обрало собі новий склад правління та уповноважених кооперативу.

Втім, члени правління, ревізійної комісії та уповноважені ГБК «Промінь» одностайно заявляють про те, що на сьогодні є чинним та легітимним лише правління, уповноважені та ревізійна комісія ГБК «Промінь», обрані на чергових загальних зборах членів кооперативу восени 2013 року. Вони просять захистити їх від свавілля П.Валька та його прихильників.

А поки звернення активу кооперативу по суті приводу розглядається в кабінетахчиновників відповідних інстанцій (прокуратура м.Ірпеня», тощо) протистояння в ГБК «Промінь» триває, П.Валько далі обкрадає ПАТ «Київобленерго» та вчиняє інші порушення чинного законодавства.

Хто зупинить це беззаконня?
1 0

Владислав Кордік, INTV 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.