» » «Освітянські обрії» та бучанські надії

«Освітянські обрії» та бучанські надії

Кінець травня – традиційна «гаряча» пора для освітян. Останній дзвоник, випускний бал, безліч підсумкових робіт і атестацій – через усе це доводиться пройти учням і вчителям. А для Бучі є ще одна гарна традиція – «Освітянські обрії». Хоча свято започаткували багато років тому, воно й досі не втратило ні своєї актуальності, ні популярності. «Освітянські обрії» - ознаменують собою завершення навчального року, а також є гарною нагодою відзначити тих, хто цього заслужив своєю працею і здобутками. А це – переможці Всеукраїнських, обласних предметних олімпіад, учні-члени МАН України, переможці і призери творчих та спортивних конкурсів, змагань, а також їхні керівники.Тож, 27 травня, освітяни підбити підсумки і визначили кращих у Літньому театрі міського парку. Як завжди, відкривав урочистий захід начальник Бучанського відділу освіти Олег Цимбал. Саме йому випала почесна місія сказати вступне слово і задати загальний настрій свята. «Приємно вітати всіх на «Освітянських обріях». Це – час, коли ми з вами підводимо підсумок наших досягнень. Забігаючи наперед скажу, що в цьому році нам є чим пишатися, тому що в порівнянні з минулим періодом маємо ще більшу кількість нагород і перемог», - заінтригував присутніх Олег Іванович. Він зичив усім миру, здоров'я, щастя, натхнення! «На тлі останнього підйому патріотизму в нашій державі хочу всім побажати: любіть освіту Бучі, любіть своє місто й Україну!», - додав керівник освітянської галузі Бучі.

А далі зупинилися на здобутках. Так, методичний кабінет відділу освіти на міжнародній виставці педагогічних досягнень завоював «золоту» медаль.
Добре себе показали і наші діти. Майже 100 учнів взяли участь у третьому етапі учнівських олімпіад. Разом з тим, 50 школярів повернулися додому з нагородами – вони стали призерами. Чимала кількість дітей змагалася у конкурсах Малої академії наук щодо написання робіт: із 60 учасників – п'ятеро переможців.

Також, попри нестабільну фінансову ситуацію, бучанці взяли участь практично в усіх спортивних заходах і творчих конкурсах. У результаті, з області, і України в цілому, привезли перемоги. І хоча ще немає рейтингової оцінки освітньої системи міста у складі Київщини, але вже можна робити сміливі прогнози, що рейтинги Бучі будуть досить високими – переконані фахівці.

На свято запросили і представників влади, і багатьох гостів. Зокрема, «Освітянські обрії» відвідали секретар Бучанської міської ради Василь Олексюк, заступник Бучанського міського голови з соціально-гуманітарних питань Лариса Матюшенко, а також депутати Бучанської міської ради та керівники виконавчих органів міської ради, підприємств та організацій.

Нагородження розпочали з номінації «Визначна подія та відкриття року». Для привітання та нагородження на сцену запросили секретаря ради Василя Олексюка.
«Я від імені міського голови Анатолія Федорука та від себе особисто вітаю всіх із сьогоднішнім дійством. Це свято нам вдається проводити протягом багатьох років.
Скажу, що перемог не буває забагато. Тож, в наступному році хочу побажати всім ще більше успіхів, досягнень і здобутків на всіх рівнях. Нехай кожен з присутніх, а також майбутні переможці славили Бучу. Зичу всім здоров’я, сімейного благополуччя, вчителям – наснаги, терпіння. Міська рада зробить все, щоб ваша робота була корисною для територіальної громади і мала гідну винагороду
», - пообіцяв педагогам Василь Олексюк.

А відзнаки та цінні подарунки отримали завідувач методичним кабінетом відділу освіти Олена Лук’яненко, вчитель трудового навчання школи №4 (переможець обласного етапу конкурсу «Вчитель року-2014») Володимир Хвалько, учениця школи №5, яка стала переможцем третього етапу Всеукраїнських олімпіад з іспанської мови, математики, призер четвертого етапу Всеукраїнської олімпіади з іспанської мови Мирослава Слободяник.

Не залишилися без достойних винагород, грамот і подяк переможці й інших категорій: «Інтелект і талант», «Творчість і натхнення», «Грація та сила», «Праця та майстерність», «Батьківське крило», «Авторитет і лідерство», «Гордість і надія».
Для них лунали вітальні слова авторитетних жителів міста, а в перервах між номінаціями можна було переглянути творчі виступи нашої молоді.

Такими були цьогорічні бучанські «Освітянські обрії» - сповнені гордості за «своїх» і надії на майбутні звершення. А ще – досить традиційними, але від того, «по-домашньому» добрими.

Номінація - «Визначна подія та відкриття року».
Переможець: Лук’яненко Олена Андріївна,
завідувач міського методичного кабінету
відділу освіти Бучанської міської ради
начальник Бучанського відділу освіти Олег Цимбал
секретар Бучанської міської ради Василь Олексюк

3 -2

Андрій, спеціально для www. bucha.com.ua 
освіта фотофакт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.