» » » Депутатам можна написати листа через інтернет

Депутатам можна написати листа через інтернет

Сьогодні запустився інтернет-сервіс «Напиши депутату», основною метою якого є полегшення відправки звернень громадян до народних депутатів України у правильному форматі.

Ініціатором сервісу є стала Ольга Бэлькова, народний депутат, співголова міжфракційного об’єднання «За цифрове майбутнє».
«Напиши депутату» є приватною ініціативою та має доповнити сервіси, які функціонують у системі державних органів, зокрема Урядовий контактний центр, однак, які не передбачають опції щодо відправки звернень до народних депутатів України.

Принцип роботи сервісу: кожен може вибрати тип звернення, обрати опцію отримання відповіді на звернення у письмовому форматі та, за бажанням, зробити цей лист публічним, поширивши його у соціальній мережі Facebook.
Сервіс забезпечує індивідуальність звернення: один громадянин може надіслати звернення одному народному депутату, що допоможе зменшити кількість електронних листів, які надсилаються на адреси всіх народних депутатів і внаслідок цього, увага до яких є незначною.

У роботі сервісу використовуються спам-фільтри, які унеможливлюють автоматичну відправку звернень ботами та потребують особистого підтвердження відправки звернення шляхом введення унікального цифрового ідентифікатора.
0 0

Урядовий контактний центр, www.ukc.gov.ua 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.