Податкова повідомляє

Київською митницею Міндоходів попереджена контрабанда холодної зброї


Працівники Київської митниці Міндоходів викрили спробу незаконного переміщення зброї через митний кордон України.
Так, на митний пост «Бориспіль-аеропорт», на адресу українського підприємства, надійшов вантаж зі Сполучених Штатів Америки. Згідно з митною декларацією вантаж задекларовано як обладнання для занять спортом на свіжому повітрі вартістю в середньому 170-290 доларів США.

Згідно з експертним висновком, вантаж являє собою арбалети у кількості 24-ох штук, які відносяться до механічної метальної холодної зброї.
Фактична вартість арбалетів на сайті підприємства-виробника становить 1180-1700 доларів США, що свідчить про заниження вартості ввезених товарів у 7-8 разів.
За матеріалами Київської митниці Міндоходів, по даному факту розпочато кримінальне провадження. Одночасно розглядається питання щодо перевірки дотримання податкового законодавства підприємством-імпортером при сплаті податків до Державного бюджету України.

«Врожайний» уікенд на Київській митниці Міндоходів


Лише за три останні дні працівниками Київській митниці Міндоходів в пункті пропуску «Бориспіль» складено 9 протоколів про порушення митних правил, предметом яких була валюта. Загальна сума вилученої валюти склала більше мільйона гривень.

Найбільшу суму намагався незаконно ввезти на територію України громадянин Франції, який прилетів до України з Нідерландів. Після проходження іноземцем «зеленого коридору», виявилося, що у відкритому паперовому конверті, в одному з відділень дорожньої сумки пасажира знаходиться 40275 євро.
Нагадуємо, що користуючись «зеленим коридором» авіапасажир може безперешкодно переміщувати готівку лише в еквіваленті 10 000 євро.

Тому, відповідно до чинного законодавства складено протокол про порушення митних правил та вилучено 30275 євро.
Також порушив законодавство України і громадянин Азербайджану, що прилетів до України, намагаючись провести без декларування 33 500 доларів США.
З виявленої суми громадянину пропущено 13 650 доларів США, різниця - 19 850 доларів США вилучена за протоколом про порушення митних правил.

“Відзначилася” і наша співвітчизниця намагаючись вивезти з України до Нідерландів разом з чоловіком 41 265 доларів США, 40 англійських фунтів стерлінгів, 50 шекелей, 290 російських рублів, 2 633 гривень, які біли виявлені у жіночій сумці та відділенні валізи пасажирки після проходження зони спрощеного митного контролю „зелений коридор”.
За протоколом про порушення митних правил вилучено 14 229 доларів США.
Валюту вилучено до винесення судом рішення у справах.
0 0

ГУ Міндоходів у Київській області 
Коментарів: 0
Додати коментар