» » » Власники травматичної зброї платитимуть штраф за порушення правил?

Власники травматичної зброї платитимуть штраф за порушення правил?

Пропонується встановити відповідальність власників пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями за порушення порядку придбання, продажу таких пристроїв.

Такі норми запропоновані законопроектом «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності у сфері дозвільної системи» № 2511а.
Відповідний законопроект був рекомендований до прийняття за основу Комітетом з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, повідомили «ЗіБ» у прес-службі ВР.

Відзначимо, що законопроектом №2511а пропонується встановити відповідальність власників пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії за: порушення порядку придбання, зберігання, передачі іншим особам або продажу таких пристроїв; порушень правил зберігання, носіння, або перевезення пристроїв; порушення строків реєстрації (перереєстрації) і правил взяття цих пристроїв на облік; ухилення від реалізації пристроїв тощо.
Такі порушення тягнуть за собою відповідальність у вигляді накладення штрафу в розмірі від 7 до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, з конфіскацією пристроїв або без неї.

Відповідні зміни передбачається внести до статей 190, 191, 192, 193 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.