» » » При виявленні правопорушень телефонуйте на «Гарячу лінію»

При виявленні правопорушень телефонуйте на «Гарячу лінію»

У зв’язку з ситуацією у південно-східних областях України, з метою попередження сепаратистських дій та запобігання протиправному блокуванню, захопленню будівель і споруд, ГУ Міндоходів у Київській області повідомляє про запровадження «Гарячої лінії» чергової частини ГУ Міндоходів у Київській області.
Крім того, за номером «Гарячої лінії» прийматиметься до розгляду інформація про правопорушення, яка безпосередньо потребує уваги органів фінансових розслідувань, з питань виявлення та попередження фактів причетності працівників банківських, фінансових установ до створення та діяльності «конвертацій них центрів», їх участі у підозрілих фінансових операціях, пов’язаних з фінансуванням тероризму, встановлення інших джерел фінансування, а також притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності.
При виявленні чи підозрі будь-якого із вищезгаданих правопорушень телефонуйте за номером «Гарячої лінії» (044) 246-22-44. Прийнята інформація опрацьовуватиметься, аналізуватиметься та прийматиметься рішення згідно з вимогами КПК України.
0 0

ГУ Міндоходів у Київській області 
Коментарів: 0
Додати коментар