» » День родинного щастя: як проходив Фестиваль сім’ї у м. Ірпінь

День родинного щастя: як проходив Фестиваль сім’ї у м. Ірпінь

Веселий дитячий сміх, радісні дорослі, які між знайомствами і розмовами намагалися шукати свою малечу по всім закутками території… Десь у такому ключі проходив у суботу 17 травня Фестиваль сім’ї, який приймала і організовували Ірпінська Біблійна Церква. Сотні дорослих і дітей прийняло участь у святі, приуроченому до Всеукраїнського тижня подружжя.


Весь тиждень організатори слідкували за погодніми прогнозами, але обійшлося. Дощик не потурбував безліч спортивних та розважальних станцій для дітей і їхніх батьків, кидання кільця, імпровізований «боулінг», футбол, батути та гірки, малюнки на обличчі, інше. Щоб підняти командний дух сімей, було проведено змагання-естафету, переможці якого отримували цінні призи.


Час летів непомітно, і після естафети ми перейшли до зали для нагородження переможців. «Все має свій початок та кінець. І якщо завершенню зими і дощу ми радіємо то завершенню свята - ні» - розпочав коротке слова пастор Микола Романюк. Він звернув увагу на те, що «є щось, що не завершується - справжня любов. У Біблії читаємо що любов ніколи не перестає. І це очевидно тому, що джерелом її є вічний Бог». Дай Господи у наші родини такої любові!»
Особливим гостем вечору стала Брія Блессінг - учасниця шоу «Голос країни. Перезавантаження». Окрім чудового вокалу, ми зрозуміли, що це надзвичайно проста і водночас сонячна дівчина, яка будує своє життя на християнських принципах.

Основна ціль Фестивалю показати наскільки важливо сім’ї проводити час разом – спілкуючись, бавлячись з дітьми. Сильна сім'я – це повага і турбота батьків, це радісні і слухняні дітки, це міцний «стільник» великої держави Україна. А такою може бути найкраще родина, що зростає на християнській основі любові й поваги один до одного та до дітей.В червні 2014 року – планується проведення Тижня спорту на території Ірпінської Біблійної церкви – з ранковою програмою для діток 7-14 років (спортивні станції, дитячі забавки, перекус) та вечірньою для молоді будь-якого віку (змагання з футболу, стрітболу, волейболу, інше). Будемо вас раді бачити та слідкуйте за анонсами.


3 -2

Яся Сидорчук, www.biblechurch.com.ua 
фестиваль семьи
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.