» » » У Святошинському районі столиці побудують храм на честь великомученика Юрія Переможця

У Святошинському районі столиці побудують храм на честь великомученика Юрія Переможця

17 травня 2014 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет освятив хрест на місці будівництва храму на честь святого великомученика Юрія Переможця у Святошинському районі міста Києва.

його Святості співслужили: настоятель Cвято-Георгіївської парафії протоієрей Володимир Соболь; протоієрей Валерій Семанцо, благочинний Святошинського району м. Києва; протоієрей Олександр Трофимлюк, голова Видавничого відділу Київської Патріархії, перший проректор КПБА; протоієрей Віталій Клос, проректор з наукової роботи КПБА; протоієрей Сергій Петленко, настоятель Свято-Введенського храму на Борщагівці; протоієрей Михаїл Йосифчук, настоятель храму святого великомученика Пантелеймона на Нивках та духовенство Святошинського благочиння столиці.


Під час чину освячення молились Голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Олександр Кулик; перший заступник Святошинської РДА Володимир Морозов, депутат Київради Семен Борисенко, жителі району, парафіяни.

У своєму слові Предстоятель Київського Патріархату наголосив, що храм Божий - це не лише окраса і велич для міста, а місце, де людина зустрічається з Богом, очищається від гріхів та досягає святості і спасіння душі.

Патріарх Філарет закликав на усіх присутніх Боже благословення та побажав наснаги у будівництві Божого храму.
0 0

Прес-центр Київської Патріархії, cerkva.info 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.