» » » На Київщині обговорили економічну співпрацю України з ЄС

На Київщині обговорили економічну співпрацю України з ЄС

13 травня 2014 року в рамках розширеного засідання регіональної Ради підприємців Київщини в приміщенні Київської облдержадміністрації відбулась нарада за участю провідних експортерів області, Урядового уповноваженого з питань європейської інтеграції, Київської обласної Торгово-промислової палати, Київоблстандартметрології, в.о. начальника ГУ Міндоходів у Київській області Олександра Базанова та Київської митниці Міндоходів.
Засідання було скликане з метою обговорення практичних питань щодо застосування автономного преференційного торговельного режиму ЄС для України та відміни мита на експорт українських товарів до країн-членів Європейського Союзу.

Під час засідання Олександр Базанов розповів про вплив визначних експортерів та товаровиробників експортерів Київської області на економіку регіону. «Автономні торговельні преференції ЄС - шанс для українських виробників посилити свої позиції на європейському ринку. Зокрема, вони можуть показати позитивну динаміку нарощування експорту і заповнення квот для тваринницької та рослинницької продукції і деяких продуктів переробки. Експортери Київщини зможуть працювати з європейськими партнерами за новими правилами, що дозволить їм випробувати свої сили на конкурентному ринку ЄС», - зазначає в.о. начальника ГУ Міндоходів у Київській області.

За словами Олександра Базанова, основними продуктами, по якими Київська область може забезпечити зростання експорту, є м’ясо та птиця, зернові (пшениця, ячмінь, кукурудза), насіння олійних культур, олія соняшникова, тощо.

«Головне управління Міндоходів у Київській області впевнено, що застосування з боку ЄС автономних торговельних преференцій сприятиме значній активізації підприємництва, збільшенню виробництва та відповідно робочих місць, що в свою чергу, збільшить бюджетні надходження, перш за все місцевих бюджетів», - підсумував свій виступ в.о. начальника ГУ Міндоходів у Київській області.
0 0

ГУ Міндоходів у Київській області 
Коментарів: 0
Додати коментар