» » » Юридична консультація: Про можливість виселення

Юридична консультація: Про можливість виселення

Адвокат
Оніщенко Павло Вікторович
Ірпінь вул.Тургенівська, 10, офіс 38
Тел: (04597) 61286; (067) 700-88-20
www.advokat-irpin.com.ua
Я прописана в мужа родителей в доме с малолетним ребенком уже 7 лет. C мужем не живу. Я имею какие то права на дом или проживание в нем. Дом хотят продать, меня выписать и выгнать на улицу. Как поступить.


Відповідь:
Відповідно до статті 156 Житлового кодексу України, члени сім'ї власника жилого будинку (квартири), які проживають разом з ним у будинку (квартирі), що йому належить, користуються жилим приміщенням нарівні з власником будинку (квартири), якщо при їх вселенні не було іншої угоди про порядок користування цим приміщенням.
Виходячи з того, що Ви та Ваша спільна дитина зареєстровані за місцем проживання в спірному будинку, Вам, як члену родини власника будинку належить право користування жилим приміщенням. Право власності на будинок, в даному випадку не виникає.

Зняти з місця реєстрації та вигнати Вас з будинку, тим паче з малолітньою дитиною, без Вашого відома та згоди, не можливо та є протиправним.

Однак, якщо Ви були відсутніми за зареєстрованим місцем проживання протягом шести місяців без поважних причин, у власників будинку виникають всі підстави для звернення до суду з позовом про визнання Вас такими, що втратили право користування жилим приміщенням.

Так як, Вами не було зазначено чи проживаєте Ви на сьогоднішній день в даному будинку, припускаючи, що Ви проживаєте за іншою адресою, до моменту подачі позову, раджу Вам якомога частіше з’являтися за зареєстрованим місцем проживання.
Адвокат
Оніщенко Павло Вікторович
Ірпінь вул.Тургенівська, 10, офіс 38
Тел: (04597) 61286; (067) 700-88-20
www.advokat-irpin.com.ua
0 0

юрконсультація
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.