» » Бучанські діти прийняли участь у Всеукраїнському похіду дитячих та молодіжних громадських організацій

Бучанські діти прийняли участь у Всеукраїнському похіду дитячих та молодіжних громадських організацій

З 30 квітня по 4 травня 2014 року відбувся Всеукраїнський збір-похід дитячих та молодіжних громадських організацій «Козацькими шляхами». Близько 1 000 молодих людей з різних областей України зібралися у с.Виграїв, Корсунь-Шевченківського району, Черкаської області.

Учасниками походу стали делегати від дитячих та молодіжних громадських організацій зі всієї України, лідери скаутських місцевих організацій, а також скаути-новачки – організовані групи школярів, ВНЗ, волонтерські загони Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва. Наше місто представили 21 дитина і 4 дорослих з Бучанської організації скаутів «БОС».

Керівники «БОС», юні скаути та їх батьки висловлюють щиру подяку Бучанському міському голові Федоруку Анатолію Петровичу за подарунок чотирьох чотиримісних наметів, а також, депутату Київської обласної ради, генеральному директору МПП «Рада» Семко Наталїі Григорівні та начальнику Бучанського відділу освіти Цимбалу Олегу Івановичу за допомогу в організації поїздки скаутів на збір – похід «Козацькими шляхами - 2014».

Організатори підготували для учасників насичену та цікаву програму. У цьому році збір-похід проходив під гаслом «Я-Ми-Україна» та був спрямований на розвиток особистості кожного учасника (Я), формування відчуття громади (Ми) та усвідомлення себе, як патріота своєї країни (Україна).

Особливістю цьогорічного заходу був фестиваль етно-творчості, присвячений 200-річчю з Дня народження Т.Г. Шевченка, а також Шевченківська галявина гостинно зустріла учасників етно-програми «Я люблю Україну». Протягом усього збору тривала робота творчих майстерень, де всі охочі створювали обереги, макетували споруди, наносили міхенді, а юні модниці навчилися робити прикраси з фетру та валяної шерсті, квіти зі стрічок, браслети з проволоки.

Також учасники збору-походу мали можливість спробувати себе у подоланні туристичних перешкод, спортивних змаганнях (футбол, волейбол, фрізбі), поплавати на каяках, відвідати скеледром. Зрозуміти своє покликання та здобути нові навички юнаки та дівчата змогли під час спілкування у «Соціальному марафоні», грі «Лайкни своє життя» та соціальному вечорі «Здорова Україна».


6 -4

Шамира Романовна, www.vk.com/buchaskaut 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.