» » Розпочався призов в Ірпінському військоматі

Розпочався призов в Ірпінському військоматі

У зв’язку з напруженою ситуацією в країні знову оголошено літній військовий призов юнаків від 18 до 25 років, які ще не служили в армії. Також триває призов з частковою мобілізацією військових, які вже пройшли військову службу. Окрім того оголошено набір добровольців, колишніх військових, які служитимуть за контрактом, з яких буде набрано батальйон територіальної оборони. Таке завдання поставлене перед Ірпінським військкоматом.

«Питання не в кількості, а в якості, – говорить воєнком Ірпеня полковник Сергій Кайдан. – Шукаємо людей відповідної облікової спеціальності». Добровольці, які одразу прийшли записуватися в лави Збройних Сил, через кілька днів почали скаржитися, що їм не хочеться служити, мовляв, їх не вірно зрозуміли у військовому комісаріаті. Тож зараз набирають служити за контрактом, від якого вже так просто не можна відмовитися. Контракти підписують на 3-5 років. Оклад рядового становить близько 3 тисяч, офіцери отримуватимуть 4-5 тисячі гривень. Наразі першочерговим завданням контрактників буде охорона найбільш важливих об’єктів.
Зараз багато чоловіків звертаються до військкомату, які фактично живуть в Ірпінському регіоні, але прописані в інших областях, насамперед – це приїжджі з Західної України. Вони також можуть прийти до Ірпінського військкомату, надати свої дані. Звідти зроблять запит до військкоматів за їхньою пропискою.

Адреса військкомату міста Ірпеня: вул. Дем’яна Попова, 26.
Тел.: 57-356, 57-597
3 -2

www.irpin-rada.org 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.