» » В Ірпені виявлено 5 боєприпасів часів війни

В Ірпені виявлено 5 боєприпасів часів війни

4 травня на пункт зв’язку оперативно-диспетчерської служби м. Ірпінь надійшло повідомлення про те, що в озері, неподалік від АЗС, виявлено вибухонебезпечні предмети часів Великої Вітчизняної війни.

В період Великої Вітчизняної війни на території Київської області відбувалися жорстокі бої. Відгуки того часу ще сьогодні можна знайти по всій територій області.З початку року на території Ірпінського регіону та міста Буча вже було виявлено 3 мінометні міни калібру 82 мм, 1 мінометна міна калібру 50 мм, 1 мінометна міна калібру 120 мм, 2 артилерійських снаряди калібру 76 мм, 1 артилерійський снаряд калібру 45 мм та 1 артилерійський снаряд калібру 100 мм. Ці небезпечні знахідки були виявлені пересічними громадянами в різних місцях, наприклад в озері під час риболовлі, в лісі під час прогулянки, навіть у власному подвір’ї під час проведення земляних робіт.
Слід відмітити, що одна із мінометних мін була виявлена дітьми які повертались додому зі школи.

Ірпінський міський відділ ГУ ДСНС України звертається до громадян бути відповідальними у разі виявлення будь-якого предмета, зовнішньо схожого на снаряд, міну, гранату, бомбу тощо. При виявлені такого предмету слід відразу зателефонувати за телефоном 101 або 102, повідомити про знахідку, дочекатися приїзду спеціалістів та вказати на місцезнаходження небезпечної знахідки.

Пам'ятайте, боєприпас, що пролежав у ґрунті з часів Великої Вітчизняної війни і на даний час може знаходиться на бойовому взводі та бути дуже небезпечним, тому категорично забороняється брати його до рук або переміщати!
3 -2

Ірпінський МВ ГУ ДСНС України у Київській області 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.