» » Дарунки весни: місто оновляється

Дарунки весни: місто оновляєтьсяВесна у розпалі. Природа квітне і буяє, манить нас своїми тонкими і надзвичайними ароматами, переконуючи, що життя – прекрасне. І надихає людей на нові звершення, аби гармонія не зникла у повсякденності днів.


Як завжди, особлива увага в Бучі приділяється благоустрою.
Так, 30 квітня у фотооб’єктив камери потрапили працівники, які на розі вулиць Нове Шосе та Богдана Хмельницького завершують роботи по будівництву двох нових зупинок.

Нагадаємо, що зупинки біля СТО та стадіону «Ювілейний» вирішили дещо пересунути в просторі. Але нові об’єкти будуть знаходити недалеко від тих, що існують зараз: в межах пішохідного підземного переходу.
-

Зміни відбуваються не лише в центрі, а й територіально далі – по вул. Депутатській. Як відомо, там будується великий критий ринок, який обіцяє нам впорядковану і «чисту» торгівлю – на радість покупцям і прибуткам підприємців. А торгівля бути жвавою, адже поряд зводяться нові житлові мікрорайони. Та й саме розташування ринку (поруч з трасою міжнародного значення) не дозволяє проїхати мимо. Тож, як кажуть, аби гроші були…
І, звісно, міський парк: жодні весняні роботи не обходяться без нього. Адже сезон відпочинку і культурно-масових, розважальних закладів відкрито, отже він, як справжній красень, не може посоромити обличчя міста.


Наразі там проводиться очистка каналів від мулу, водоростей і сміття, яке накидали окремі несвідомі відвідувачі. Натомість цього «добра», у струмочках знову грайливо плаватимуть «золоті» рибки, під які вдало замаскувалися яскраві червоні карасики. Тож, особливо вразливим особам можна буде загадувати бажання, які в цьому році точно здійсняться.
А від скульптури Старий дуб планується оформлення нової пішохідної доріжки. Що це буде – архітектори тримають у секреті, але сподіваємося: щось оригінальне і красиве.
Озеленилися і місцеві вулиці. Наприклад, по вул. Вокзальній (від вокзалу і в напрямку до Ірпеня) було висаджено більше ста дерев.

Не менш грандіозні зміни і в новому садочку «Яблунька» (вул. Центральна), який, за словами чиновників, розрахований на 140 місць. І хоча його відкриття анонсують ледь не щомісяця, до завершення будівельних робіт справді залишилося буквально «нічого». Повільний темп пояснюється відсутністю фінансування, а те, у свою чергу, нестабільною суспільно-політичною ситуацією в країні.


Як би там не було, але об’єкт не покинутий: фасад повністю готовий, а всередині буде дуже красиво. Ми маємо можливість першими побачити, як виглядатиме дитячий заклад. Отож, дитсадок – просторий, яскравий і продуманий як у плануванні, підборі кольорової гамми, так і решти важливих для діток дрібниць. Великі групи і їхня якісна комплектація дозволять «розгорнутися» малечі в творчому і фізичному плані.


До закладу вже почали завозити меблі, приладдя, холодильне обладнання для харчоблоку. Тож, хочеться вірити, що відкриття – незабаром.
А природа продовжує нас приємно дивувати і зачаровувати. Цвітіння витончених сакур по бульв. Б. Хмельницького, білосніжні шапки яблунь по всьому місту вселяють віру у те, що все буде добре. Не пропустіть короткий період природнього релаксу – неспішні піші прогулянки під сяйвом зірок – саме те, що потрібно для відновлення сил і гарного самопочуття. Це – те, що щедро дарує нам весна...
12 -8

Андрій, спеціально для 
дитячий садочок архітектура міста
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.