» » Хай радість зігріває серце!

Хай радість зігріває серце!


Середина квітня ознаменувалась у Бучанській школі №5 проведенням Тижня психології під девізом «Хай радість зігріває серце!».

Кожні дні мали свої родзинки. Темами понеділка були: «Ярморок побажань»,«Колекція теплих слів».
Вранці при вході до школи діти «купували» побажання на день. Ціна побажання - ввічливе слово.
На спеціально підготовлений лист ватману діти та дорослі вписували слова, від яких в скрутну чи сумну хвилину стає світліше і тепліше на душі. Таким чином ми разом створили колекцію важливих для життя слів. Колекція була розміщена біля кабінету «Школярик» і поповнювалась цілий тиждень.
Веселі музичні перерви доповнювали піднесений настрій «населення» школи.

Тема вівторка «Сонце заховано в кожному!» надихала на випромінювання теплих почуттів людьми, адже наші позитивні художники за допомогою фарб і пензлика намалювали на дитячих обличчях сонечко! Сьогодні наша школа наповнилась сонячним світлом. Сонечко засяяло не тільки на наших обличчях, але і в наших душах!
Для учнів 10 класу, врахувавши їх побажання, був проведений воркшоп «Історія кохання».

Тема середи «Поділися усмішкою своєю!» не залишила нікого сумним, адже на великій перерві в холі школи працював «Позитивний фотограф» , який з радістю фотографував наш позитивний настрій. Вже через урок усі змогли побачити ці радісні світлини в холі школи на плазмі. Ціна фото, як завжди, привітна посмішка.

Учні 5-х класів вчилися співіснувати за допомогою тренінгу комунікативних здібностей «Ми разом».

Настав четвер. Для педагогів школи діти підготували сюрприз - прекрасну унікальну можливість зробити життя гармонійним, яскравішим, більш радісним та веселим! Цукерки побажань та гадання для педагогів на картках «Життєві мудрості» викликали у дорослих масу позитивних емоцій!

Для малят у школу прийшла казкова вистава «Країна Мультляндія».


Заключним акордом веселого тижня психології була п’ятниця на тему: «День мильних бульбашок».


На особистому досвіді перевірено, що пускати мильні бульбашки у великій компанії - дуже захоплююче заняття. Купивши за позитивне побажання (така була встановлена ціна) можливість попускати мильні бульбашки, діти школи на великій перерві перетворили подвір’я школи в майдан сміху та радості.

Приємно було почути від дітей побажання, щоб тижні психології організовували кожного місяця. Мабуть, це найкраща оцінка діяльності психологічної служби школи.
6 -4

Психологічна служба Бучанської СЗОШ №5, www.inter-logos.org 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.