» » » Ірпінська ОДПІ інформує

Ірпінська ОДПІ інформує

Сервіси на офіційному сайті Міндоходів зазнали змін

На зміну колишньому сервісу Єдина база податкових знань впроваджено загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс - ЗІР.
Інформація в ЗІР систематизована по тематиках: оподатковування; митна справа; єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування; електронний цифровий підпис.
ЗІР забезпечує можливість пошуку інформації з певного податку, напрямкам діяльності, по відповідях на письмові звернення, які були надані з використанням Бази знань і т.п.
У розділі «Питання-відповіді» розміщено відповіді на питання щодо оподатковування, митної справи, єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування та діяльності акредитованого центра сертифікації ключів.
Розділ «Письмові консультації» містить витяги з письмових консультацій, наданих на типові звернення суб'єктів господарювання й громадян.
Для надання пропозицій і зауважень щодо роботи ресурсу пропонується використати «Форму зворотного зв'язка».
Ознайомитися з функціональними можливостями ЗІР можна за посиланням http://zir.minrd.gov.ua.

За продаж алкоголю неповнолітнім – анулювання ліцензій

У І кварталі платники Київщини сплатили до Державного бюджету: більше 32 млн. грн. акцизного податку від підприємств – виробників підакцизної продукції, що перевищує минулорічні показники майже на 4 %; майже 14 млн. грн. акцизного податку від підприємств - імпортерів підакцизної продукції, що на 47,5% більше минулого року; 24 млн. грн. збору на розвиток виноградарства, садівництва, хмелярства, ріст до минулого року склав більше 11%.
У І кварталі, за результатами 138 перевірок суб’єктів господарювання з питань додержання суб’єктами господарювання вимог, встановлених законодавством України при здійсненні оптової або роздрібної торгівлі алкогольними напоями та/або тютюновими виробами, працівниками ГУ Міндоходів у Київській області застосовано 424 тис. грн. штрафних санкцій.
З початку року суб’єктам підприємницької діяльності видано 2258 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. При цьому, анульовано 5 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, що не досягли 18-річного віку та донараховано 34 тис. грн. штрафних санкцій.

Утилізаційний податок скасовано
18 квітня 2014 року набрав чинності Закон України від 08.04.2014 р. №1191-VII, яким скасовано екологічний податок за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та оподаткування акцизним податком операцій з переобладнання ввезеного на митну територію України транспортного засобу у підакцизний легковий автомобіль.
Нагадаємо, що з 01.09.2013 р. до 17.04.2014 р. оподатковувались екологічним податком операції з ввезення, виробництва, придбавання транспортних засобів та кузовів до них (товарних позицій 8702, 8703, 8704, 8705, 8707 10), які в подальшому підлягали утилізації.
З 01.01.2014 р. до 17.04.2014 р. оподатковувались акцизним податком переобладнані вантажні автомобілі (товарної позиції 8704 згідно з УКТ ЗЕД) у легкові автомобілі, призначені для перевезення пасажирів (товарної позиції 8703 за УКТ ЗЕД).
1 0

ГУ Міндоходів у Київській області 
Коментарів: 0
Додати коментар