» » Буча, Ірпінь: Створюється Рух Опору

Буча, Ірпінь: Створюється Рух Опору

Головою партії ВО «Батьківщина» Юлією Тимошенко оголошено про створення загальнонаціонального Руху Опору для сприяння формування сил територіальної оборони. Метою створення Руху є захист територіальної цілісності і суверенітету України, які опинилися під реально загрозою. Рух Опору – це не політичний, а громадянський рух, створений для захисту нашої держави від зовнішнього агресора. Враховуючи, що армія була практично знищена попередньою владою, а міліція перетворена в каральний орган, метою якого було заробляння грошей, то сьогодні вони потребують підтримки з боку кожного громадянина - патріота. Рух Опору – це реальна допомога міліції та армії в скрутний час.

Вже створено Генеральний штаб, який поки що розташований за адресою м. Київ, вул. Турівська, 13. До складу Руху опору увійшли колишній керівник головного управління розвідки Міноборони Олександр Скіпальський, командир спецпідрозділу «Беркут» до 2005 року Геннадій Абрамчук, народний депутат четвертого скликання Верховної Ради, екс-голова «Укрспецекспорту», Герой України Сергій Бондарчук, начальник Головного управління розвідки Міноборони України в 2003-2008 роках Олександр Галака, генерал-лейтенант Головного управління розвідки Міноборони Микола Мельник та голова координаційного центру громадської безпеки України Павло Патарецький. Отже, ми бачимо, що до штабу увійшли справжні фахівці та оборонні стратеги. Сьогодні до Руху Опору запрошуються як колишні військовослужбовці, так і ті, хто не має жодного відношення до армії чи інших силових структур, але є відданим патріотом і хоче стати на захист Батьківщини. В усіх населених пунктах також створюються, на базі партійних офісів ВО «Батьківщина», місцеві штаби Руху Опору.

Для фінансування Руху було створено міжнародний фонд, контроль над використанням коштів якого здійснює Наглядова рада, що складається з предстоятелів усіх церков України. Юлія Тимошенко вже перерахувала на рахунок цього фонду гроші зі свого виборчого фонду, які мали бути використані на ведення рекламної кампанії. Юлія Володимирівна закликала всіх кандидатів у президенти чинити за її прикладом, адже сьогодні країна потребує як фізичної, так і матеріально-фінансової підтримки.

Звертаємось до всіх, хто готовий стати на захист Батьківщини. Незалежно від того, чи є військовий досвід, чи є просто бажання реально допомогти своїй країні – ставайте до лав Руху Опору!

Координати:
м. Буча, вул. Пушкінська, 59Б; телефон: (04597) 48-452.

м. Ірпінь, вул. Українська, 48А, тел. (04597) 60-414.
3 -2

Олег КВАШУК, координатор штабу Руху Опору м. Буча 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.