» » Майстер-класи компанії NIKON в Бучі

Майстер-класи компанії NIKON в Бучі

Майстер-класи компанії NIKON в Бучі

В кінці березня, підчас весняних канікул представник компанії Nikon спільно з Бучанським центром позашкільної роботи провели для всіх бажаючих майстер-клас з основ фотографії. Заняття проходили на базі Бучанської СЗОШ № 5. До занять долучились фотолюбителі шкіл та дорослі бучанці.

Представник компанії Nikon в Україні Олег Гора на вступному занятті розповів про історію розвитку компанії Nikon, яка існує вже 97 років, про сучасні технології у фотографії та ознайомив з модельним рядом сучасних цифрових і дзеркальних фотоапаратів, які випускає компанія. Учасники могли бачити перші фотоапарати NIKON, а також їхню трансформацію протягом часу. На наступних п’яти заняттях учасники майстер-класу ознайомились із будовою фотоапарату наочно – розглядали розібрану модель Nikon.

На теоретичних блоках вивчали основи фотографування та програмного налаштування фотоапарату, меню, діафрагму, витримку, експозицію, баланс білого тощо. Отримані теоретичні знання закріплювали на практичних заняттях. Олег Гора доклав значних зусиль, щоб в короткий термін курсу майстер-класів донести до фотолюбителів максимальну інформацію про ази фотографії та навчити практичному застосуванню отриманих знань і вмінь. За п’ять проведених майстер-класів учасники засвоїли необхідний мінімум теоретичних знань про фотографію та здобули важливі практичні навички фотозйомки, композиції кадру, особливості побудови сюжету. Відмінні технічні характеристики та особливості фотоапаратів компанії Nikon в поєднанні з невимушеною творчою обстановкою під час навчання дозволили учасникам відчувати себе досить впевнено на імпровізованих фото сетах. Творчі спроби та перші доробки фотоаматорів задовольнили їхнього вчителя. Всі двадцять один учасник курсу вдало склали вихідне тестування та отримали сертифікати про успішне оволодіння початковим курсом фотографії від компанії Nikon.

Бучанський центр позашкільної роботи висловлює подяку компанії Nikon та її представнику Олегу Горі і покладає надії на подальшу співпрацю. В майбутньому плануються фотосесії, виставки, фотоквести.

3 -2

Олена Крива, керівник гуртка 
Олена Крива
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.