» » » Ірпінська ОДПІ про звернення громадян

Ірпінська ОДПІ про звернення громадян

Звернення громадян особлива увага!

Одним із напрямів у цій роботі є кваліфікований, неупереджений, об’єктивний і своєчасний розгляд звернень громадян, з метою оперативного вирішення порушених питань, задоволення законних вимог заявника.

З початку 2014 року до Ірпінської ОДПІ надійшло 12 письмових звернень від громадян, та 1 звернення від депутата, що на 6 звернень більше ніж за відповідний період 2013 року, скарг та пропозицій не надходило.

У своїх зверненнях громадяни найчастіше інформують про ухилення від сплати податків несумлінних суб’єктів господарювання . Інші звернення стосувалися питань роз’яснення норм діючого податкового законодавства та законодавства по єдиному соціальному внеску. Усі звернення, які надійшли до Ірпінської ОДПІ розглянуті, опрацьовані та на них надані відповіді згідно з чинним законодавством.

З метою забезпечення можливості громадянами їх конституційного права на звернення посадовими особами Ірпінською ОДПІ постійно здійснюються особисті прийоми громадян.

Упродовж січня-березня 2014 року посадовими особами Ірпінською ОДПІ проведено 20 особистих прийоми громадян. Особистий прийом громадян здійснюється посадовими особами згідно затвердженого графіку, за попереднім записом. Під час особистих прийомів громадянам надаються вичерпні роз’яснення та приймаються рішення у межах чинного законодавства щодо питань порушених громадянами.

Аналіз тематики звернень громадян та питань, які порушувалися під час особистих прийомів в податкових органах, свідчить, що громадяни найбільше цікавляться питаннями оподаткування доходів фізичних осіб та застосування спрощеної системи оподаткування.

Необхідну інформацію щодо проведення особистого прийому громадян посадовими особами Ірпінської ОДПІ розміщено на Бучанському ВЕБ-Порталі (www.буча.com, Рубрика: ОДПІ міста Ірпінь) та інформаційних стендах Ірпінської ОДПІ ГУ Міндоходів за адресою: м.Ірпінь, вул Шевченко 2А, Центр Обслуговування платників податків (І поверх).
2,5 -1,5

Ірпінська ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар