» » » Ірпінська ОДПІ провела День відкритого декларування

Ірпінська ОДПІ провела День відкритого декларування

Така Всеукраїнська акція відбулася в усіх податкових інспекціях України.

Цього дня до Центру обслуговування платників в Ірпінськой ОДПІ завітало багато громадян, що мали змогу дізнатися напередодні про проведення акції із оголошень, що були розміщені на інформаційних стендах Центру обслуговування. Також запрошення відвідати ЦОП в Ірпінськой ОДПІ 8 квітня 2014 року для участі в акції «День відкритого декларування», громадяни отримали через волонтерів на вулицях міста та у приміщеннях торгівельних центрів.

Таким чином, завітавши до ЦОП, платники змогли отримати кваліфіковані консультації щодо декларування: в яких випадках громадянин повинен в обов'язковому порядку декларувати доходи, в яких ні; що необхідно зробити для того, щоб задекларувати власні доходи; як формується і якими засобами подається річна декларація про доходи до Ірпінської ОДПІ; у яких випадках громадянин може скористатися правом на податкову знижку і так далі.

«Якщо ми хочемо жити у цивілізованому суспільстві - усі без винятку повинні зрозуміти - чим більш відповідально ми поставимось до декларування власних доходів, тим скоріше ми побудуємо нову Україну», - вважають відвідувачі ЦОПу.Активну участь у проведенні акції взяли волонтери,представники студентів Ірпінського регіону.
0 0

Ірпінська ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар