Обережно з вогнем!

Ірпінський МВ ГУ ДСНС України у Київській області інформує!

Обережно з вогнем!Великдень - свято традиційно пов’язане не тільки з освяченням пасхальних страв, а й з масовим використанням відкритого вогню, зокрема свічок та лампадок. Головне управління ДСНС України у Київській області застерігає! Не допустіть нещасних випадків під час свят, дотримуйтесь правил пожежної безпеки.
В першу чергу настоятелям культових споруд слід пам'ятати:
• необхідно призначити відповідальних осіб за дотриманням протипожежного режиму;
• молитовні зали повинні бути обладнані вогнегасниками;
• підсвічники та інші пристрої, у яких використовується відкритий вогонь, необхідно встановлювати на негорючу поверхню, яка виступає за їх габарити не менше ніж на 0,5 м;
• приміщення культових споруд повинні своєчасно очищуватись від горючого сміття і постійно утримуватися в чистоті.

Шановні прихожани! Тримаючи свічку руках, необхідно слідкувати за тим, щоб вогонь не потрапив на власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути. Після служби більшість людей несуть лампади та запалені свічки додому. Залишені без нагляду церковні атрибути є однією з найпоширеніших причин виникнення пожежі під час святкування Великодня.

Тож аби свята пройшли без надзвичайних пригод Ірпінський МВ ГУ ДСНС України у Київській області звертається до священнослужителів та вірян з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки! Звертаємо вашу увагу саме на обережність під час богослужінь і просимо із розумінням поставитись до застережень та вжити всіх необхідних заходів щодо попередження займань.
При пожежі телефонуйте 101
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар