» » » ВР внесла зміни до закону про місцеві вибори

ВР внесла зміни до закону про місцеві вибори

В законодавство про місцеві вибори прийняті зміни щодо техніко-юридичного вдосконалення правового регулювання окремих виборчих процедур: формування тервиборкомів, призначення їх керівництва, підрахунку голосів тощо.

Верховна Рада України ухвалила в цілому Закон «Про внесення змін до Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів».

Нормативним актом вносяться зміни для техніко-юридичного вдосконалення правового регулювання окремих виборчих процедур.
Також закріпляються додаткові гарантії реалізації принципів загальності виборів та таємності голосування, права громадян на участь у виборчому процесі в тому числі у виборчій агітації. Вдосконалено правовий статус офіційних спостерігачів, надано їм статус суб’єктів виборчого процесу, а також розширено перелік їх прав.

Відповідно до вимог міжнародних та вітчизняних експертів у галузі виборчого права внесено зміни в процедуру формування територіальних виборчих комісій, призначення їх керівництва та в сферу повноважень членів виборчих комісій. Деталізовано окремі виборчі процедури та актуалізовано порядок підрахунку голосів виборців на виборчих дільницях, встановлення підсумків та результатів виборів, складення і підписання відповідних протоколів виборчих комісій, транспортування і прийняття виборчої документації тощо.
0 0

www.zib.com.ua 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.