» » Школа лідерських якостей

Школа лідерських якостей

Підростають наші діти. Якими вони виростуть? Чого досягнуть у житті? Як допомогти їм вирости такими, якими ми хотіли б їх бачити, та якими вони мріють стати самі?
Хто з батьків не ставив собі ці та інші питання?

Хочеться, щоб вони виросли сильними та сміливими, чесними та порядними, культурними та інтелігентними, активними та веселими. Хочеться, щоб багато знали та вміли, оволоділи гарною престижною професією, досягли пошани та поваги, стали повноцінними членами суспільства.

Така можливість існує - це скаутський рух.
Основна мета скаутських організацій - сприяти якнайповнішому розкриттю інтелектуального, фізичного і етичного потенціалу молодих людей для виховання відповідальних громадян своєї країни.
Участь в таборах, соціальних проектах, акціях, походах, пошукових справах – це ті заняття, які приносять справжнє задоволення. Тут діти відчувають себе корисними і значимими, вчаться командувати і підкорятися, налагоджувати стосунки і твердо говорити «ні», там, де це необхідно. Скаутські організації пропонують учасникам участь в пригодах, в подоланні труднощів і досягненні цілей. Це і корисно, і захоплююче, дозволяє спробувати багато чого і одночасно придбати самостійність, відповідальність і впевненість в собі. Організації надають учасникам можливість пізнати життя і подорослішати завдяки прийняттю самостійних рішень, одночасно отримуючи задоволення.

Важлива складова скаутингу – патріотичне виховання. Скаутський рух вважають школою лідерських якостей та кузнею патріотизму, адже скаути ростуть справжніми патріотами України. У лютому з ініціативи народного депутата І. Васюника у Верховній Раді зареєстрований законопроект, згідно з яким члени скаутських організацій включатимуться до складу Міноборони, МВС і СБУ для поповнення цих відомств патріотичними і національно свідомими працівниками.

Нашому місту пощастило, оскільки у 2012р була створена Бучанська організація скаутів – «БОС», яка налічує 25 дітей віком від 6 до 14 років.
Діяльність Бучанських скаутів включає вивчення природи, табірні стоянки, уміння орієнтуватись на місцевості, вміння в'язати вузли, розпалювати вогнища, надавати медичну допомогу. Скаути проводять акції благодійності. Велика увага приділяється фізичній культурі — сильне тіло означає сильну душу. Всі наші скаути займаються спортом, також вони всі грають у шахи.

Ось уже на протязі 3-х років наші діти приймають участь у зборі-поході дитячих та молодіжних скаутських організацій України «Козацькими шляхами». Там вони вчаться жити в гармонії з природою, самостійно готують їжу на вогнищі, перевіряють себе у скаутських випробуваннях, приймають участь у непередбачуваній нічній грі, можуть розкрити власні таланти.
30 квітня діти теж планують піти у збір – похід «Козацькими шляхами», який з нетерпінням чекали цілий рік. Діти мріють провести п’ять незабутніх днів серед своїх друзів зі всієї України. Але цьому є перешкоди.

Зазвичай часткове фінансування даного заходу та забезпечення необхідним інвентарем відбувалось за рахунок держави. Наразі ситуація в країні така, що про дотації з бюджету навіть говорити не доводиться, треба шукати можливості виживати самостійно. Але це майже нереально зробити силами учасників БОС, оскільки членами організації є діти, серед яких також діти з багатодітних родин.


Дорогі дорослі!
Якщо Ви маєте можливість і бажання допомогти дітям розвиватися в цьому напрямку, якщо Ви, також як і ми, зацікавлені в тому, щоб жити серед вихованих, чесних, сміливих, сильних і позитивних людей, якщо Ви прагнете, щоб діти стати свідомими членами нашої держави – не обійдіть стороною! Якщо у вас є якийсь ресурс: намети, спальні мішки, каремати, посуд, канцтовари, спортивне обладнання, невеликі гроші, яких не жаль для Бучанських скаутів - не соромтеся запропонувати свою підтримку!!!

Дорогі діти!
Приєднуйтесь до скаутського руху! Це відкриє вам багато цікавих і корисних сторінок книги під назвою «Життя».

Наші контакти:
http://vk.com/buchaskaut
066-228-17-54
097-579-43-35


5,5 -2,5

Нечипоренко А.П. 
Скаути
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.