Театр, ти - світ!..

29 березня у місті Вишгород відбувся ІІ Вишгородський відкритий фестиваль аматорських театральних колективів «Театральна субота», який був організований відділом освіти Вишгородської районної державної адміністрації та Вишгородським районним Центром художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».

Метою фестивалю визначені розвиток і збереження аматорського театрального мистецтва, забезпечення комплексного впливу виховних можливостей театрального мистецтва на дітей та молодь, пошук і підтримка дитячих та юнацьких театральних колективів, обмін творчим досвідом.
Від Центру творчості дітей та юнацтва (Гостомель) у фестивалі взяли участь вихованці театрального гуртка «Карусель», керівник гуртка Кульбовська Ірина Петрівна. Діти презентували виставу під назвою «Театр, ти - світ!».
Звукове оформлення вистави забезпечив Владислав Воробйов. Ющенко Ксенія, Фурукіна Марина, Кириченко Ольга, Романенко Дарина створили канву вистави - представили віршовану історію розвитку театрального мистецтва від давніх часів до сучасності.


Родзинкою вистави була інсценівка за мотивами п’єси Григорія Квітки-Основ’яненка «Сватання на Гончарівці», у якій головні ролі зіграли:
- Одарка – Діана Демидко,
- Кандзюба – Марія Чорна,
- Прокіп – Вікторія Лісова.

Юні актори прекрасно зіграли свої ролі, тож журі та глядачі оцінили їх творчу роботу та відзначили колектив Дипломом у номінації «Перспектива», а також Дипломом у номінації «Акторська майстерність» була нагороджена Вікторія Лісова, яка своєю грою змусила сміятися всіх у залі, а у членів журі викликала щире захоплення та аплодисменти.
0 0

Діана Демидко, вихованка театрального гуртка 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.