» » Веселе свято дитинства пройшло в Будинку культури

Веселе свято дитинства пройшло в Будинку культури

«Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!» - під таким лозунгом днями в Будинку культури пройшов дитячий захід, на який завітали понад 100 діток зі своїми батьками.

Клоуни Жужа та Кнопочка розповіли дітлахам про те, що в місті триває двомісячник благоустрою, нагадали принципи дотримання чистоти в рідному місті, біля своїх будинків, присадибних ділянок. Головне – це не смітити. Адже, «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!» - такий висновок зробили всі присутні: і дорослі і діти.

Співали в караоке, відгадували звуки звірів, дивились повчальний мультфільм, а на завершення веселої програми, ляльковий театр «Світлячок» показав виставу про здоровий спосіб життя.

«Мені дуже сподобалось. Дякуємо за організацію.» - поділилась мама Оксана, яка завітала на свято.

Веселе та повчальне свято дитинства завершилось роздачею чудових подарунків. Задоволені батьки та діти – найбільша нагорода організаторам.

Продовженням свята стане відкриття клубу лялькового театру «Світлячок». Час та місце зустрічі дізнайтесь за тел. 063-569-01-70. Майстер-класи та заняття будуть проводитись безкоштовно. Разом будемо вчитись майстерності показу цікавих лялькових вистав. Запрошуємо!


Дякуємо організаторам свята: Громадським організаціям «Відновлена Україна», «Сімейний клуб», «ЖЦ «Діадема», службі у справах дітей та відділу культури та спорту Бучанської міської ради.
0 0

Алєксєєва Євгенія 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.