» » Прокуратурою міста Ірпеня інформує

Прокуратурою міста Ірпеня інформує

Прокуратурою міста Ірпеня підтримувалось державне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно П., який обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.246 КК України.

Так, 12.11.13 П. перебуваючи в кварталі Ірпінського лісництва ДП «Київське лісове господарство» приїхавши до місця вчинення кримінального правопорушення на власному автомобілі «Chevrolet Lacetti», умисно, без спеціального на те дозволу, здійснив незаконну порубку лісу, а саме повне відокремлення 42 дерев від кореня шляхом спилювання бензопилою марки «Штиль».

Внаслідок вищеописаних умисних протиправних дій П. державі було завдано шкоди у розмірі 171048,29 гривні.
Прокуратурою міста Ірпеня в кримінальному провадженні щодо П. у вчиненні кримінального правопорушення – злочину, передбаченого ст. 246 КК України встановлено наявність достатніх підстав для звернення прокурора до суду з позовною заявою в інтересах держави в особі ДП «Київське лісове господарство» на суму171048,29 гривні.

Відповідно до ст. 16 Конституції України забезпечення екологічної безпеки і підтримання екологічної рівноваги на території України є обов’язком держави.

Не дивлячись на те, що підсудний П. повністю визнав свою провину у скоєнні кримінального правопорушення в сфері екологічної безпеки, державний обвинувач прокуратури міста Ірпеня домігся призначення покарання обвинуваченому П. у вигляді сто неоподаткованих мінімумів доходів громадян та задоволення в повному обсязі цивільного позову на суму 171048,29 гривні на користь держави.

Тому про всі випадки незаконної вирубки лісу просимо Вас повідомляти правоохоронні органи.
2 -1

Л.I. Сагей, стажист на посадi старшого прокурора прокуратури мiста Iрпеня 
Коментарів: 0
Додати коментар