» » Буча: Двомісячник благоустрою

Буча: Двомісячник благоустрою

Шановні бучанці!
Природне бажання кожної людини дихати чистим повітрям, пити джерельну воду, бо кожен з дитинства пам’ятає незаперечну істину: чистота – запорука здоров’я. Саме тому всі ми разом і кожен окремо повинні дбати про своє місце проживання, хай це буде власний двір, вулиця, селище чи місто. А з приходом весни це питання набирає особливої актуальності, адже зима залишає по собі багато сміття та листя, поламаних дерев, зруйнованих огорож тощо.

У зв’язку з цим виконком Бучанської міської ради звертається до всіх жителів Бучі приєднатися до двомісячника благоустрою, який проходитиме з 18 березня до 16 травня 2014 року.

Звертаємося до всіх жителів міста: трудових колективів, представників громадських організацій та всіх небайдужих внести свою частку у заходи з благоустрою Бучі. Необхідно залучати до цих заходів дітей та молодь і, таким чином, формувати у юного покоління особливе ставлення до життєвого простору, у якому вони зростають.

Нам усім потрібно зробити турботу про навколишнє середовище нормою життя та жити за правилом: не тільки прибирати землю та водойми від забруднення, а й не засмічувати їх, дбати про довкілля не за приписами та розпорядженнями, а щодня.

Давайте разом додамо Бучі краси!

Пам’ятка:
Керуючись статтею 50 Конституції України, яка гарантує кожному безпечне для життя і здоров’я довкілля, кожен з нас має законне право боротися із палами.
Статтею 77-1 "Самовільне випалювання рослинності, або її залишків" Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено, що спалювання рослинності, або її залишків та опалого листя тягне за собою накладення штрафу на громадян від 170 грн. до 340 грн., на посадових осіб – від 850 грн. до 1190 грн.
Ст. 16, 22 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» забороняється спалювання листя. У п. 3.3 й 6.4.2. Правил утримання зелених насаджень міст й інших населених пунктів України, категорично забороняється спалювання листя на території зелених насаджень. Така ж заборона встановлена й Державними санітарними правилами охорони атмосферного повітря населених пунктів.
Подібну норму містить ст. 12 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» і ст. 27 Закону України «Про рослинний світ», що вказує, що спалювання сухої природної рослинності або її залишків без дозволу органів державного контролю в області охорони навколишнього природного середовища забороняється.
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Sansanuch

OFFline

  • Sansanuch (9)
  • Користувачі
  • 24 березня 2014 23:29
Знову Федорук погонить наших бюджетників на панщину)))

0