» » » Податкова провела День відкритих дверей для студентів

Податкова провела День відкритих дверей для студентів

Нещодавно Ірпінська ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області провела День відкритих дверей для студентів навчального закладу “Київський фінансово-економічний коледж Національного Університета ДПС України”.

Майбутніх «фінансістів», а нині другокурсників спеціальності “Фінанси і кредіт”, привітно зустріла заступник начальника Ірпінської ОДПІ Людмила Ступак , яка провела цікаву екскурсію будівлею інспекції та розповіла про історію формування податкової системи України, сутність сучасних податків та про відповідальну роботу податківців. Студенти дізнались про сучасні нововведення: про стратегічний план роботи Ірпінської ОДПІ, основним гаслом якої є перехід податкової від фіскального органу до сервісної служби; про створення електронних сервісів, завдяки яким подавати звітність платникам податків стало набагато простіше і комфортніше.

Презентували майбутнім платникам і роботу Центру обслуговування платників податків. Гості побували у всіх залах сервісного центру, ознайомились з послугами, що тут надаються. Людмила Ступак розповіла студентам про завдання нових сервісних служб, таких як «Пульс», який був созданий для упередження неправомірних дій з боку податківців, та проінформувала, куди мають звертатися платники податків у разі виникнення питань до працівників податкової служби. В ході зустрічі вона повідомила про кампанію декларування, що триває з 1 січня по 1 травня 2014 року та зосередила увагу на поданні декларації про майновий стан і доходи на отримання податкової знижки.

На завершення зустрічі, Людмила Ступак зауважила на важливості сплати податків, як невід’ємної частини функціонування держави та відповідальності в разі порушення податкового законодавства. Також вона нагадала, що двері Центру обслуговування платників податків відкриті для всіх бажаючих не тільки у день відкритих дверей, а завжди. Кожному зі студентів податківці вручили брошуру «Декларування-2014».

Робота з молодим поколінням – важливий елемент формування позитивного іміджу Ірпінської ОДПІ. А прозоре відкрите спілкування є запорукою конструктивної співпраці на майбутнє.
0 0

Ірпінська ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар