» » » В Ірпінському регіоні вже 265 громадян задекларували свої доходи

В Ірпінському регіоні вже 265 громадян задекларували свої доходи

Серед яких, 35 громадян задекларували доходи від отриманої спадщини, 11 - від здачі в найм нерухомого майна, 20 – тих хто отримували інші види доходу, які не були оподатковані,16- від продажу нерухомого майна, 3- від продажу рухомого майна, 2 - особи які отримали інвестиціний прибуток. Сума самостійно нарахованих податкових зобов’язань становить 450 тис. гривень.

Деклараційна кампанія передбачає можливість отримання платником податкової знижки – тобто повернення частини коштів за певними витратами. Так, до Ірпінської ОДПІ вже звернулося178 громадян, які надали документи на отримання податкової знижки. Усього сума до повернення становить 373,7 тис. грн.
Повідомляємо, що для зручності громадян на веб-порталі Міндоходів діє сервіс «Декларування он-лайн», який надає змогу заповнювати декларацію в електронному вигляді. Останній термін подання річної податкової декларації про майновий стан та доходи – 30 квітня 2014 року, а для отримання податкової знижки - впродовж усього поточного року.

Фахівці Ірпінської ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області нагадують, що згідно із статтею 67 Конституції України, кожен зобов’язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.
Інформаційно-комунікаційний сектор 
Коментарів: 0
Додати коментар