"Весняний дозор"

В останній день зими 28 лютого у приміщенні спортивної зали Бучанської Української гімназії відбулися міські змагання серед учнівської молоді, присвячені Дню захисника Вітчизни.

На чергових змаганнях військово-патріотичного спрямування, організованих Бучанським центром позашкільної роботи, учасники демонстрували фізичну силу і вправність та теоретичну підготовку, отримані на уроках захисту Вітчизни. Згідно з умовами проведення змагань кожен представник команди брав участь у двох силових видах програми індивідуально та у двох командних вправах. Загалом команди пройшли випробування у дев’яти конкурсах: вправи із гирею 16 кг, вправи на перекладині, метання в «окоп», медична підготовка, історія Збройних сил України і, звісно найвидовніший та найемоційніший – перетягування канату, та інші.

У результаті за підсумками протоколів суддівської колегії переможцями та призерами змагань стали:

І місце – команда Бучанської СЗОШ І-ІІІ ст. № 5;
ІІ місце – команда Бучанської Української гімназії;
ІІІ місце – команда Бучанської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4.
Дякуємо всім командам за участь у змаганнях та особисто Олександру Савченку, Дмитру Вусіку, Юрію Чернобаю, Олексію Дубасу, Володимиру Ковальському та Ірині Бабійчук за підготовку та вишкіл учнівської молоді.

Наступне випробування для школярів чекатиме у квітні – тож запрошуємо команди готуватися до міської військово-патріотичної гри «Весняний дозор».
2,5 -1,5

Бучанський центр позашкільної роботи, www.bcpr.pp.ua 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.